Aston Martin Valhalla v motorizaci 793kW 2025 je luxusní automobil s benzínovou pohonnou jednotkou o výkonu 793 kW (1079 koní) a točivým momentem 1100 Nm. Motor o objemu 4 l a 8 válců (32 ventilů) s přímým vstřikováním dosahuje měrného výkonu 198,3 kW na litr objemu. Maximální výkon je k dispozici při 6 700 ot./min. Automatická převodovka má 8 stupňů. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 2 sekundy a maximální rychlost je 350 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 479,2 kW na tunu.
S délkou 4 748 mm, šířkou 2 014 mm a výškou 1 161 mm (rozvor 2 760 mm) patří do kategorie Luxusní třída. Pohotovostní hmotnost je 1 655 kg. Světlá výška 109 mm a průměr otáčení 12 m doplňují profil vozu.
| Název | 793kW 2025 |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Maximální otáčky za minutu | 6700 RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | 4 l |
| Převodovka | a (8) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 793 kW |
| Maximální rychlost | 350 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 2 s |
| Série | Valhalla (od 10/25) |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | Valhalla |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1161mm |
| Šířka | 2208mm |
| Délka | 4748mm |
| Rozvor | 2760 mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | 1655 / - Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 109 |
| Kombinovaná | -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Typ paliva 2. pohonu | electricity |
| Kombinovaná 2. pohon | - |
| Město 2. pohon | - |
| Mimo město 2. pohon | - |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 15 km |
| Dojezd WLTP | 15 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 6 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | - |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | - |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | - |
| Max. rychlost el. režim | 130 km/h |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | Neznámá |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |