BMW iX M Performance ve verzi M70 xDrive je vůz vyšší střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 485 kW (659 koní) a točivým momentem 1015 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 3 sekundy a maximální rychlost je 250 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 182,7 kW na tunu.
Baterie o kapacitě 108 kWh (netto) umožňuje dojezd až 600 km dle WLTP při kombinované spotřebě 20,6 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 4 965 mm, šířkou 1 970 mm a výškou 1 688 mm (rozvor 3 000 mm) patří do kategorie Vyšší střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 500 litrů. Pohotovostní hmotnost je 2 655 kg při maximální přípustné hmotnosti 3 160 kg. Brzděný přívěs může vážit až 2 500 kg. Světlá výška 202 mm a průměr otáčení 12 m doplňují profil vozu.
Cena BMW iX M Performance M70 xDrive startuje na 3 224 000 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 1. 1. 2026.
| Název | M70 xDrive |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 485 kW |
| Maximální rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 3 s |
| Série | iX (I20) M Performance (od 03/25) |
| Začátek výroby | I20 |
| Začátek výroby modelu | iX M70 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1688mm |
| Šířka | 2230mm |
| Délka | 4965mm |
| Rozvor | 3000 mm |
| Objem kufru | 500 / - l |
| Hmotnost | 2655 / 3160 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 202 |
| Přední nájezdový úhel | 18 |
| Zadní nájezdový úhel | 20 |
| Přechodový úhel | 17 |
| Stoupavost | 32 |
| Hloubka brodění | 400 |
| Kombinovaná | 20.6l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 600 km |
| Dojezd WLTP | 600 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | - |
| Kapacita baterie netto | 108 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 3555 min. (AC zásuvka 230V 2,3 kW), 660 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW), 345 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 22,0 kW); 80%: 35 min. (DC nabíjecí stanice 195,0 kW) |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 3 224 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 2500 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |