Konfigurátor BMW Řada 4 M4 Coupé – výbavy, motory a ceny

Jaké jsou dostupné motorizace, výbavy a ceny vozu BMW Řada 4 M4 Coupé?

Interaktivní konfigurátor BMW Řada 4 M4 Coupé — vyberte motor, klikněte na výbavu nebo balíčky, cena se přepočte v reálném čase.

Dostupné barvy laku BMW Řada 4 M4 Coupé

Z oficiálního ceníku jsme vyčetli 19 barvy karoserie, které BMW pro Řada 4 M4 Coupé aktuálně nabízí. Vzorek u každé barvy odpovídá hodnotě extrahované přímo z PDF výrobce — skutečný odstín laku se může mírně lišit.

  • Alpine White · běžnáv ceně
  • Black · běžnáv ceně
  • M Sao Paulo Yellow · metalízav ceně
  • Black Sapphire · metalíza+28 730 Kč
  • Mineral White · metalíza+28 730 Kč
  • M Portimao Blue · metalíza+28 730 Kč
  • M Toronto Red · metalíza+28 730 Kč
  • Arctic Race Blue · metalíza+28 730 Kč
  • M Isle of Man Green · metalíza+28 730 Kč
  • M Brooklyn Grey · metalíza+28 730 Kč
  • Skyscraper Grey · metalíza+28 730 Kč
  • Cape York Green · metalíza+28 730 Kč
  • Aventurine Red · metalíza+28 730 Kč
  • Fire Red · metalíza+28 730 Kč
  • BMW Individual Dravit Grey · metalíza+28 730 Kč
  • BMW Individual Tanzanite Blue · metalíza+28 730 Kč
  • BMW Individual Frozen Brilliant White · perleť+109 486 Kč
  • BMW Individual Frozen Portimao Blue · perleť+132 782 Kč
  • BMW Individual na přání · speciální+132 782 Kč

BMW Řada 4 M4 Coupé je aktuálně k dispozici v 3 motorizacích a 3 výbavových stupních. Ceny začínají na 2 542 800 Kč a sahají až k 2 835 300 Kč (z oficiálního českého ceníku (platný k 1. 1. 2026)).

Výbavové stupně BMW Řada 4 M4 Coupé

VýbavaCena od
M42 542 800 Kč
M4 Competition2 706 600 Kč
M4 Competition M xDrive2 835 300 Kč

Dostupné motorizace

MotorPalivoVýkonSpotřebaCena od
M4 Coupébenzín353 kW (480 k)10,0 l/100 km2 542 800 Kč
M4 Competition Coupé Steptronicbenzín375 kW (510 k)9,0 l/100 km2 706 600 Kč
M4 Competition Coupé M xDrive Steptronicbenzín390 kW (530 k)10,0 l/100 km2 835 300 Kč

BMW M Ignite: nový zápal s předkomůrkou v M4 od července 2026

Od července 2026 dostane BMW M4 Coupé (a varianty Cabrio i CS) novou technologii zapalování s předkomůrkou pod značkou BMW M Ignite. Každý válec dostane druhou zapalovací svíčku v předkomůrce, plameny opouštějí předkomůrku rychlostí zvuku a zapalují směs nad pístem na více místech současně. Cílem je splnit emisní normu Euro 7 platnou od listopadu 2026 bez ztráty výkonu - zdvihový objem 3,0 litru i výkonový rozsah 353-405 kW zůstávají zachované.

Více v článku BMW M Ignite: dvě svíčky a předkomůrka v M3, M4 a M2.

Hodnocení BMW Řada 4 M4 Coupé

Throttle House: Klady — Bleskový start díky AWD a raketové odezvy Vyvážená dynamika silnice i závodní trati Drtivý výkon i přes nižší výkon než Charger. Zápory — Vyšší cena oproti americké konkurenci Charger má více výkonu a točivého momentu RS3 nabízí podobnou dynamiku za méně peněz.

Zdroj cen: oficiální ceník BMW. Ceník platný od 1. 3. 2026.

Kompletní přehled motorizací a výbav najdete na stránce konfigurace BMW Řada 4 M4 Coupé.

0Porovnávač