Dodge Charger SIXPACK v motorizaci Charger 3.0 Hurricane SIXPACK 550 HP je coupe s benzínovou pohonnou jednotkou o výkonu 410 kW (558 koní) a točivým momentem 720 Nm. Motor o objemu 3 l a 6 válců dosahuje měrného výkonu 136,7 kW na litr objemu. Automatická převodovka má 8 stupňů a pohon směřuje na všechna kola (4×4). Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 4,4 sekundy. Poměr výkonu k hmotnosti činí 187,6 kW na tunu.
S délkou 5 258 mm, šířkou 2 027 mm a výškou 1 422 mm (rozvor 3 073 mm). Pohotovostní hmotnost je 2 185 kg.
Cena Dodge Charger SIXPACK Charger 3.0 Hurricane SIXPACK 550 HP startuje na 1 857 350 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 14. 2. 2026.
| Název | Charger 3.0 Hurricane SIXPACK 550 HP |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | - |
| Typ motoru | I6 |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | 720 Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | 3 l |
| Převodovka | a (8) |
| Poháněná náprava | AWD |
| Výkon | 410 kW |
| Maximální rychlost | - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 4.4 s |
| Série | - |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | - |
| Třída vozidla | - |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1422mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 5258mm |
| Rozvor | 3073 mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | 2185 / - Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - g/km |
| typ | coupe |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 857 350 Kč |
| Minimální výbava | Scat Pack |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |