Lamborghini Revuelto v motorizaci e-DCT je luxusní automobil s benzínovou pohonnou jednotkou o výkonu 746 kW (1015 koní). Motor o objemu 6,5 l a 12 válců (48 ventilů) s vstřikování dosahuje měrného výkonu 114,8 kW na litr objemu. Maximální výkon je k dispozici při 9 250 ot./min. Automatická převodovka má 8 stupňů. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 2 sekundy a maximální rychlost je 350 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 403,9 kW na tunu.
S délkou 4 947 mm, šířkou 2 033 mm a výškou 1 160 mm (rozvor 2 779 mm) patří do kategorie Luxusní třída. Pohotovostní hmotnost je 1 847 kg.
Cena Lamborghini Revuelto e-DCT startuje na 13 000 000 Kč (přepočet z EUR, orientační).
| Název | e-DCT |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 12 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Střední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Maximální otáčky za minutu | 9250 RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | 6750 RPM |
| Objem motoru | 6.5 l |
| Převodovka | a (8) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 746 kW |
| Maximální rychlost | 350 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 2 s |
| Série | Revuelto (LB744) (od 10/23) |
| Začátek výroby | LB744 |
| Začátek výroby modelu | Revuelto |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1160mm |
| Šířka | 2266mm |
| Délka | 4947mm |
| Rozvor | 2779 mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | 1847 / - Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Typ paliva 2. pohonu | electricity |
| Kombinovaná 2. pohon | - |
| Město 2. pohon | - |
| Mimo město 2. pohon | - |
| Emisní norma | Euro 6d-ISC-FCM |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | - |
| Dojezd WLTP | - |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 3 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | 79 kg |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | - |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | - |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 30 min. (AC 1-fázové wallbox/nabíjecí stanice 7,0 kW) |
| typ | coupe |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 13 000 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |