Nissan Townstar EV VAN ve verzi EV van L1 2,2t je vůz nižší střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 90 kW (122 koní) a točivým momentem 245 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci a pohon směřuje na přední nápravu. Maximální rychlost je 132 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 53,5 kW na tunu.
Baterie o kapacitě 45 kWh (netto) umožňuje dojezd až 289 km dle WLTP při kombinované spotřebě 18 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 4 488 mm, šířkou 1 860 mm a výškou 1 822 mm (rozvor 2 716 mm) patří do kategorie Nižší střední třída. Pohotovostní hmotnost je 1 683 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 220 kg. Brzděný přívěs může vážit až 1 500 kg. Průměr otáčení činí 11 m.
Cena Nissan Townstar EV VAN EV van L1 2,2t startuje na 1 040 600 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 1. 1. 2025.
| Název | EV van L1 2,2t |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 90 kW |
| Maximální rychlost | 132 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | - s |
| Série | Townstar (NFK) EV Kastenwagen (od 10/22) |
| Začátek výroby | NFK |
| Začátek výroby modelu | Townstar EV Kastenwagen L1 2,2t |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1822mm |
| Šířka | 2159mm |
| Délka | 4488mm |
| Rozvor | 2716 mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | 1683 / 2220 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 18l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 289 km |
| Dojezd WLTP | 289 km |
| Dojezd město | 410 km |
| Kapacita baterie hrubá | - |
| Kapacita baterie netto | 45 kWh |
| Hmotnost baterie | 320 kg |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS (příplatek: 1000 EUR) |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu uprostřed |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 1350 min. (AC zásuvka 230V 2,3 kW), 786 min. (AC 1-fázové wallbox/nabíjecí stanice 3,7 kW), 300 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW), 90 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 22,0 kW); 80%: 37 min. (DC nabíjecí stanice 80,0 kW) |
| typ | minibus |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 040 600 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1500 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |