Peugeot Rifter v motorizaci Peugeot Rifter 1.2 PureTech 110 MAN6 je vůz nižší střední třídy s benzínovou pohonnou jednotkou o výkonu 81 kW (110 koní). Motor o objemu 1,2 l dosahuje měrného výkonu 67,5 kW na litr objemu. Manuální převodovka má 6 stupňů a pohon směřuje na přední nápravu.
S délkou 4 405 mm, šířkou 1 848 mm a výškou 1 818 mm (rozvor 2 785 mm) patří do kategorie Nižší střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 775 litrů a po sklopení zadních sedadel až 3500 litrů.
Cena Peugeot Rifter Peugeot Rifter 1.2 PureTech 110 MAN6 startuje na 558 677 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 2. 4. 2026.
| Název | Peugeot Rifter 1.2 PureTech 110 MAN6 |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | - |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | 1.2 l |
| Převodovka | m (6) |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 81 kW |
| Maximální rychlost | - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | - s |
| Série | - |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | - |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1818mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 4405mm |
| Rozvor | 2785 mm |
| Objem kufru | 775 / 3500 l |
| Hmotnost | - / - Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - g/km |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 558 677 Kč |
| Minimální výbava | ACTIVE LONG N1 |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |