Volkswagen Amarok v motorizaci Volkswagen Amarok 3.0 TDI 177kW 10AUT je pick-up s naftovou pohonnou jednotkou o výkonu 177 kW (241 koní). Motor o objemu 3 l dosahuje měrného výkonu 59 kW na litr objemu. Automatická převodovka má 10 stupňů. Maximální rychlost je 190 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 75 kW na tunu.
Kombinovaná spotřeba dle WLTP činí 10,3 l/100 km. Emise CO₂ jsou 271 g/km.
S délkou 5 402 mm, šířkou 1 917 mm a výškou 1 884 mm (rozvor 3 270 mm) patří do kategorie Pick-up. Pohotovostní hmotnost je 2 359 kg.
Cena Volkswagen Amarok Volkswagen Amarok 3.0 TDI 177kW 10AUT startuje na 1 126 152 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 2. 4. 2026.
| Název | Volkswagen Amarok 3.0 TDI 177kW 10AUT |
| Palivo | Diesel |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | - |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | 3 l |
| Převodovka | a (10) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 177 kW |
| Maximální rychlost | 190 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | - s |
| Série | - |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | - |
| Třída vozidla | Pick-up |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1884mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 5402mm |
| Rozvor | 3270 mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | 2359 / - Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 10.3l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | 271 g/km |
| typ | pickup |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 126 152 Kč |
| Minimální výbava | Style |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |