Volkswagen ID.7 Tourer ve verzi Volkswagen ID.7 Tourer GTX 250kW je kombi s elektrickým pohonem o výkonu 250 kW (340 koní). Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci.
Baterie o kapacitě 86 kWh (brutto).
S délkou 4 961 mm, šířkou 1 862 mm a výškou 1 551 mm (rozvor 2 971 mm) patří do kategorie Kombi.
Cena Volkswagen ID.7 Tourer Volkswagen ID.7 Tourer GTX 250kW startuje na 1 580 082 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 2. 4. 2026.
| Název | Volkswagen ID.7 Tourer GTX 250kW |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | - |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 250 kW |
| Maximální rychlost | - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | - s |
| Série | - |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | - |
| Třída vozidla | Kombi |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1551mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 4961mm |
| Rozvor | 2971 mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | - / - Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | - |
| Dojezd WLTP | - |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 86 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | - |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | - |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | - |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | - |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | - |
| Typ vytápění | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 580 082 Kč |
| Minimální výbava | GTX People |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |