| Název | Comfort |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 230 kW |
| Max. rychlost | 215 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | Sealion 7 (UK) (od 11/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1620 mm |
| Šířka | 1925 mm |
| Délka | 4830 mm |
| Rozvor | 2930 mm |
| Objem kufru | 520 / - l |
| Hmotnost | 2225 / 2635 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 157 |
| Kombinovaná | 19 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 1 079 000 Kč |
| Název | Premium AWD |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 338 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | Model Y (003) (od 03/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1611 mm |
| Šířka | 1921 mm |
| Délka | 4796 mm |
| Rozvor | 2890 mm |
| Objem kufru | 822 / 938 l |
| Hmotnost | 2108 / 2543 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 151 |
| Kombinovaná | 16 l/100km |
| Ve městě | 14 l/100km |
| Mimo město | 13 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1600 kg |
| Cena | 1 125 400 Kč |
| Název | 2WD |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 125 kW |
| Max. rychlost | 185 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | IONIQ 5 (NE) (od 08/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1605 mm |
| Šířka | 1890 mm |
| Délka | 4655 mm |
| Rozvor | 3000 mm |
| Objem kufru | 520 / - l |
| Hmotnost | 1955 / 2470 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | 10 l/100km |
| Mimo město | 10 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 1 069 990 Kč |
| Název | Kia EV6 GT 4WD |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 125 kW |
| Max. rychlost | 185 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | EV6 (CV) (od 10/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1550 mm |
| Šířka | 1880 mm |
| Délka | 4695 mm |
| Rozvor | 2900 mm |
| Objem kufru | 490 / - l |
| Hmotnost | 1955 / 2405 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 16 l/100km |
| Ve městě | 9 l/100km |
| Mimo město | 11 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 1 169 980 Kč |