Dongfeng Z9 GT v motorizaci Dongfeng Z9 GT 2.3 TDi 140 kW AWD je pick-up s naftovou pohonnou jednotkou o výkonu 140 kW (190 koní) a točivým momentem 500 Nm. Motor o objemu 2,3 l dosahuje měrného výkonu 60,9 kW na litr objemu. Točivý moment 500 Nm přichází už od 500 ot./min. At převodovka a pohon směřuje na všechna kola (4×4).
Cena Dongfeng Z9 GT Dongfeng Z9 GT 2.3 TDi 140 kW AWD startuje na 934 900 Kč.
| Název | Dongfeng Z9 GT 2.3 TDi 140 kW AWD |
| Palivo | Diesel |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | - |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | 500 Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | 500 RPM |
| Objem motoru | 2.3 l |
| Převodovka | AT () |
| Poháněná náprava | AWD |
| Výkon | 140 kW |
| Maximální rychlost | - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | - s |
| Série | - |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | - |
| Třída vozidla | - |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | -mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | mm |
| Rozvor | - mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | - / - Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - g/km |
| typ | Pick-up |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 934 900 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |