DR DR PK8 v motorizaci DR PK8 Diesel je pickup s naftovou pohonnou jednotkou o výkonu 100 kW (136 koní) a točivým momentem 320 Nm. Motor o objemu 1,5 l a 4 válce dosahuje měrného výkonu 66,7 kW na litr objemu. Manuální převodovka má 6 stupňů. Poměr výkonu k hmotnosti činí 49 kW na tunu.
Kombinovaná spotřeba dle WLTP činí 11 l/100 km. Nádrž pojme 76 litrů, což vystačí přibližně na 691 km.
S délkou 5 315 mm, šířkou 1 830 mm a výškou 1 815 mm (rozvor 3 090 mm) patří do kategorie Pickup. Pohotovostní hmotnost je 2 040 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 870 kg. Brzděný přívěs může vážit až 3 500 kg.
Cena DR DR PK8 DR PK8 Diesel startuje na 867 000 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 11. 2. 2026.
| Název | DR PK8 Diesel |
| Palivo | Diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | - |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | 320 Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | 1.5 l |
| Převodovka | m (6) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 100 kW |
| Maximální rychlost | - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | - s |
| Série | - |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | - |
| Třída vozidla | Pickup |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1815mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 5315mm |
| Rozvor | 3090 mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | 2040 / 2870 Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 11l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Euro 6 |
| CO2 | - g/km |
| typ | pickup |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 867 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 3500 kg |
| Nebrzděný | - kg |