Akční nabídky

Kalkulace na míru

Vaše telefonní číslo použijeme pouze pro ověření a upřesnění poptávky, nikomu dalšímu jej bez vašeho souhlasu neposkytneme.

Jakmile obdržíme první nabídku, pošleme vám ji na e-mail.

Vyplatí se Rolls-Royce Dawn na operativní leasing?

Obecně by se dalo říct, že jak komu. Je zde potřeba počítat se zůstatkovou hodnotou auta, cenou pronájmu, cenou pohoných hmot a velkou proměnnou je v tomto ohledu také cena servisu.

Dawn bohužel v tuto chvíli nemá žádnou kalkulaci ve variantě full-service, tedy variatně se servisem a pneumatikami v ceně. Můžete

Pokud si rozpočítáme nejlevnější variantu 6.6 V12 [420kW] Dawn, tak jen za pronájem auta zaplatíme 0 Kč/km (7082645*12/0). Když k tomu připočteme spotřebu Dawn na benzín, která činí 14.2 l/100km, dostaneme se na 0+3.6=3.6Kč na km. Řešit tedy, zda pořídit benzín nebo diesel je u operáků s menším nájezdem většinou celkem zbytečné - jedná se o zanedbatelnou část pronájmu vozu.

Pokud bychom nový vůz kupovali, model Dawn by nás v základní motorizaci 6.6 V12 stál 8818000 Kč, pokud bychom tedy nepočítali s servisem ani zůstatkovou hodnotou vozu, vyplatí se jej vlastnit po 1 měsících, tedy cca. po 0 letech užívání. Velkou proměnnou je zde však zmiňovaný servis a zůstatková hodnota vozidla, obojí se odhaduje celkem obtížně. Nespornou výhodou operáku je to, že jezdíte vždy v relativně novém voze.

Nájezd

Největším rozdílem v ceně operativního leasingu je asi roční nájezd. Pokud hodně jezdíte, tak bude zákonitě dlohodobý pronájem vozu dražší. U Dawn začínají roční nájezdy od 0 km za 8570000 Kč měsíčně na 0 měsíců (0.0 Kč za km pronájmu) a končí až na 0km za 8570000 Kč/měsíčně za pronájem v celkové délce 0 měsíců (0.0 Kč za km pronájmu).

Rolls-Royce Dawn - alternativy na operák (cabrio)

Pokud by vám vůz Rolls-Royce Dawn z nějakého důvodu nevyhovoval, k dostání jsou i alternativy s karoserií cabrio - například Rolls-Royce Dawn na 0 měsíců s nájezdem 0 km za 8570000 Kč nebo Mercedes-Benz S kabriolet s nájezdem 0 km na 0 měsíců za 3775382Kč. Do třetice by vás mohla zaujmout nabídka na Maserati GranCabrio s nájezdem 0 km na 0 měsíců za 3752000Kč měsíčně.

Kolik doopravdy stojí Rolls-Royce Dawn? Poptejte dealery přes Autohled a
buďte si jisti, že máte tu nejlepší cenu

Získat nejlepší cenu