Volkswagen Caddy v motorizaci Volkswagen Caddy 1.5 TSI 85kW 6G je van s benzínovou pohonnou jednotkou o výkonu 85 kW (116 koní). Motor o objemu 1,5 l dosahuje měrného výkonu 56,7 kW na litr objemu. Manuální převodovka má 6 stupňů a pohon směřuje na přední nápravu.
S délkou 4 500 mm, šířkou 1 855 mm a výškou 1 833 mm patří do kategorie Van.
Cena Volkswagen Caddy Volkswagen Caddy 1.5 TSI 85kW 6G startuje na 634 055 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 2. 4. 2026.
| Název | Volkswagen Caddy 1.5 TSI 85kW 6G |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | - |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | 1.5 l |
| Převodovka | m (6) |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 85 kW |
| Maximální rychlost | - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | - s |
| Série | - |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | - |
| Třída vozidla | Van |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1833mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 4500mm |
| Rozvor | - mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | - / - Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - g/km |
| typ | minibus |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 634 055 Kč |
| Minimální výbava | Caddy |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |