Jeep Wrangler 2018 - uniklý manuál prozrazuje vzhled i detaily

,

UPDATE 1.11.: Jeep představil oficiální foto nového Wranglera s tím, že veškeré informace k modelu se dozvíme na konci listopadu při Los Angeleské Motor Show.

Nový Wrangler oficiálně

Wrangler je ikonický model značky Jeep, na kterém je postavena image celé značky, proto je zcela nová generace tohoto vozu velmi očekávána. Jeep by měl představit nového Wranglera na Los Angelské Motor Show, avšak jeho vzhled již unikl ve formě manuálu a uživatelské příručky k vozidlu, která se objevila na internetovém fóru a je prý původem z oficiální stránky FCA Canada. 

Nový Wrangler 2018

 Motory a vzhled

Podle příručky jsou zatím potvrzeny benzínové motory 2.0 a 3.6 litru a zevnějšek vozu se příliš nezměnil a respektuje linie vývoje od roku 1940. Taktéž zůstanou zachovány dvoudvéřové a čtyřdvéřové varianty ve verzi softtop i kabrio. Na první pohled je největší změnou exteriéru lehké zapuštění čelních světel do výrazné masky chladiče a jiná kompozice ostatních světel. Hodně změň se však událo v interiéru, kterému vévodí infotainment systém s centrální obrazovkou, kterou se ovládají i některé offroadové funkce vozu a který zobrazuje i takové informace, jako je náklon vozu, teplota oleje, tlak oleje, napětí baterie a teplotu převodovky. V nabídce najdeme klasické FCA infotainment systémy, které známe také z Fiatů a Alfy Romeo, a to o velikosti 7" a 8.4" palce, dostupné budou také technologie jako Android Auto a Apple Carplay

Infotainment Wrangleru

 Představení Wrangleru a další plány

Šéf Jeepu Mike Manley se nechal slyšet, že nový Jeep Wrangler si zachoval svou tvář a posunul se dále zejména v oblasti terénních schopností, ale i spotřeby komfortu a hluku. Manley potvrdil i Jeep s karosérií pick-up, který přijde v roce 2019. Taktéž se šíří nepodložená informace, že Jeep chystá Plug-in hybridní verzi Wranglera.

Nový Wrangler bude oficiálně představen 28. listopadu a v Evropě bude ke koupi pravděpodobně od srpna/září 2018.

Přístrojová deska

Akční nabídky

0
Porovnávač
TOPlist