Automobilka Ineos nabízí celkem 3 modely: Grenadier Utility Wagon, Grenadier Station Wagon nebo Grenadier Quartermaster. Grenadier Utility Wagon patří s délkou 4,895 metru k těm větším, šířka je pak 1,93 m, výška 2,05 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
Grenadier Utility Wagon se vyrábí ve dvou různých motorizacích. Cena je odhadnuta přepočtem z EUR při kurzu 26 Kč/EUR. K zakoupení motorizace potěší jak příznivce benzínu, tak i nafty, je jich totiž stejně - 1 od každé.
Dostupná je verze s osmistupňovou automatickou převodovkou Station Wagon 3.0 Turbo-Diesel 4x4 automat. Grenadier Utility Wagon je dostupný pouze ve variantě s pohonem všech kol, a to ve všech motorizacích.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za Station Wagon 3.0 Turbo-Diesel 4x4 automat platili přibližně 19 096 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 441 520 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Ineos Grenadier Utility Wagon je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
Ineos Grenadier Utility Wagon se skvěle hodí na tahání přívěsů, a to obzvlášť v kombinaci s motorizací Station Wagon 3.0 Turbo-Diesel 4x4 automat – brzděný přívěs zvládne až do hmotnosti 4 tuny. Tahání čehokoliv by tak měl zvládnout naprosto v pohodě.
| Palivo | Diesel Benzín |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 183 kW - 210 kW |
| Maximální rychlost | 160 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 8 - 9 s |
| Série | Grenadier (GM) Utility Wagon (od 07/22) |
| Začátek výroby | GM |
| Začátek výroby modelu | Grenadier Utility Wagon 3.0 turbo benzín |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 2050mm |
| Šířka | 2146mm |
| Délka | 4895mm |
| Rozvor | 2922 mm |
| Objem kufru | - / 2088 l |
| Hmotnost | 2629 - 2704/3500 - - Kg |
| Poloměr otáčení | 13 |
| Světlá výška | 264 |
| Přední nájezdový úhel | 35 |
| Zadní nájezdový úhel | 36 |
| Přechodový úhel | 28 |
| Stoupavost | 100 |
| Hloubka brodění | 800 |
| Kombinovaná | 10 - 14l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | LKW |
| CO2 | - g/km |
| typ | SUV |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 150 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 850 000 Kč - 1 850 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 3500 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Ronny Dahl je po 10 000 km ohromen terénní dominancí vozu, který zvládá extrémní překážky bez nutnosti jakýchkoliv úprav. Oceňuje především spojení robustnosti a komfortního odpružení, které řidiči dodává vysokou míru sebevědomí i v náročných podmínkách.Ronny Dahl
- Mimořádné schopnosti v terénu i v základní tovární konfiguraci.
- Komfortní podvozek, který velmi efektivně vyhlazuje i drsné nerovnosti.
- Vynikající ovladatelnost a jistota při jízdě v hlubokém písku.
- Standardní palivová nádrž o objemu 90 litrů omezuje expediční dojezd.
Ineos Grenadier je prezentován jako nekompromisní a extrémně robustní off-road určený pro expedice v nejnáročnějších podmínkách. Recenzenti vyzdvihují jeho odolnou konstrukci a technické parametry, ale zároveň upozorňují, že pro běžného zákazníka jde o drahý a zbytečně specializovaný stroj.Throttle House
- Robustní konstrukce s karoserií na rámu určená do nejnáročnějšího terénu
- Vysoká tažná kapacita vozidla dosahující až 3 500 kilogramů
- Široké možnosti tovární konfigurace včetně navijáků nebo systému dvou baterií
- Vysoká pořizovací cena začínající na částce 70 000 amerických dolarů
- Extrémní zaměření na terén, které je pro většinu běžných řidičů zbytečné
- Velmi nízké povědomí o značce mezi širokou veřejností