Jihokorejská automobilka KGM nabízí celkem 9 modelů, namátkově třeba Musso, Musso Grand, Musso EV, Actyon nebo Rexton. Musso EV patří s délkou 5,16 metru k těm menším, šířka je pak 1,92 m, výška 1,74 m.
Musso EV se vyrábí ve dvou různých motorizacích. Cena je odhadnuta přepočtem z EUR při kurzu 26 Kč/EUR.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou 2WD. Vůz KGM Musso EV lze sehnat jak ve variantě s pohonem předních kol, tak i s pohonem všech kol. Ten se pojí s motorizací 4WD a příplatek oproti nejlevnější dvoukolce je 182 tisíc Kč.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za 2WD platili přibližně 11 272 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 260 640 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu KGM Musso EV je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 152 kW - 304 kW |
| Maximální rychlost | 162 - 177 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 8 - 9 s |
| Série | Musso EV (QK) (od 10/25) |
| Začátek výroby | QK |
| Začátek výroby modelu | Musso EV |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1740mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 5160mm |
| Rozvor | 3150 mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | 2165 - 2285/3070 - 3090 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 181 |
| Přední nájezdový úhel | 20 |
| Zadní nájezdový úhel | 24 |
| Přechodový úhel | 15 |
| Kombinovaná | 23 - 26l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 379 - 420 km |
| Dojezd WLTP | 379 - 420 km |
| Dojezd město | 466 - 546 km |
| Kapacita baterie hrubá | 80 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium-železo-fosfát (LFP) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | pickup |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 092 000 Kč - 1 274 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1800 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Recenze – KGM Musso EV (2025) je elektrický dříč v korejském styluAutoRAI
- Seriózní pracovní kapacita s ložnou hmotností 500 kg a tažnou silou až 2 300 kg
- Praktické vybavení včetně V2L přípojky a automatického nivelačního systému
- Široká záruka 7 let na vozidlo a 10 let na baterii
- Infotainment reaguje pomalu a navigace nepřesně vyhodnocuje dostupný dojezd
- Systém monitorování řidiče reaguje příliš agresivně a nelze trvale vypnout
- Řazení mezi jízdními režimy vyžaduje průchod přes neutrál