Jihokorejská automobilka KIA nabízí celkem 21 modelů, namátkově třeba EV2, EV3, EV5, EV6 nebo EV9. Niro Hybrid patří s délkou 4,42 metru k těm menším, šířka je pak 1,825 m, výška 1,545 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
Niro Hybrid se vyrábí ve dvou různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z března 2026. Základní výbava Comfort HEV startuje na 824 980 Kč, model je dostupný v 6 různých výbavách. Pokud preferujete benzínové motory, z nabízených motorizací budete nadšeni – Niro Hybrid je totiž k dispozici pouze s agregáty spalující benzín. K zakoupení jsou ve výkonech 137 nebo 177 koní. Nejsilnější z nich (Kia Niro 1.6 GDI PHEV DCT6) dosahuje maximální rychlosti 185 km/h a na stovku se dostane za 9 sekund.
Dostupná je verze se šestistupňovou automatickou převodovkou Kia Niro 1.6 GDI HEV DCT6. Niro Hybrid se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem předních kol, pokud požadujete pohon 4x4, je třeba se poohlédnout jinde – v podobné cenové relaci například jihokorejská automobilka KGM nabízí Musso Grand s motorem Grand 2.2 Diesel 4WD automat za 833 690 Kč.
V současné době je na KIA Niro Hybrid k dispozici zvýhodněná cena od 744 980 Kč, což představuje úsporu 80 000 Kč (10 %) oproti běžné ceníkové ceně. Sleva 80000 Kc. Nabídka platí do 31. března 2026.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za Kia Niro 1.6 GDI HEV DCT6 ve výbavě Comfort HEV platili přibližně 8 516 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 196 940 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu KIA Niro Hybrid je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
Podle průzkumu spolehlivosti nizozemské spotřebitelské organizace Consumentenbond (2026) získal KIA Niro Hybrid hodnocení 9,1 z 10. Značka KIA celkově obsadila 10. místo z 39 hodnocených značek se skóre 8,2.
Podle TÜV Reportu 2026 má značka KIA dlouhodobou průměrnou poruchovost 28,3 % (13. z 14 značek v žebříčku).
Uživatelé nejčastěji porovnávají KIA Niro Hybrid s modely Volkswagen ID.4, Toyota RAV4, Hyundai Tucson, Ford Puma nebo Hyundai Kona.
| Palivo | Benzín |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 102 kW - 132 kW |
| Maximální rychlost | 170 - 185 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 9 - 11 s |
| Série | Niro (SG2) Hybrid (od 06/22) |
| Začátek výroby | SG2 |
| Začátek výroby modelu | Niro 1.6 GDI HEV |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1545mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 4420mm |
| Rozvor | 2720 mm |
| Objem kufru | 451 / - l |
| Hmotnost | 1474 - 1594/1940 - 2060 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 2 - 4l/100km |
| Město | 3 l/100km |
| Mimo město | 3 l/100km |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 62 km |
| Dojezd WLTP | 62 km |
| Dojezd město | 79 km |
| Kapacita baterie hrubá | - |
| Kapacita baterie netto | 1 - 11 kWh |
| Hmotnost baterie | 34 - 111 kg |
| Technologie baterie | Lithium-polymerová |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | 120 - 134 km/h |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 824 980 Kč - 1 099 980 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1010 - 1110 kg |
| Nebrzděný | 600 - - kg |