Opel Mokka Electric ve verzi 1.2 DI Turbo Hybrid 48V Ultimate eDCT je malé auto s elektrickým pohonem o výkonu 115 kW (156 koní) a točivým momentem 260 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci a pohon směřuje na přední nápravu. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 9 sekund a maximální rychlost je 150 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 71,2 kW na tunu (průměr kategorie: 78,1 kW/t).
Baterie o kapacitě 51 kWh (netto) umožňuje dojezd až 403 km dle WLTP při kombinované spotřebě 15 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 4 150 mm, šířkou 1 787 mm a výškou 1 515 mm (rozvor 2 561 mm) patří do kategorie Malé auto. Zavazadlový prostor nabízí 310 litrů. Pohotovostní hmotnost je 1 615 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 015 kg. Průměr otáčení činí 11 m.
Cena Opel Mokka Electric 1.2 DI Turbo Hybrid 48V Ultimate eDCT startuje na 939 990 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 1. 3. 2026.
| Název | 1.2 DI Turbo Hybrid 48V Ultimate eDCT |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 115 kW |
| Maximální rychlost | 150 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 9 s |
| Série | Mokka (MOKKA-B) Electric (od 10/24) |
| Začátek výroby | MOKKA-B |
| Začátek výroby modelu | Mokka Electric |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1515mm |
| Šířka | 1987mm |
| Délka | 4150mm |
| Rozvor | 2561 mm |
| Objem kufru | 310 / - l |
| Hmotnost | 1615 / 2015 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 15l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 403 km |
| Dojezd WLTP | 403 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 54 kWh |
| Kapacita baterie netto | 51 kWh |
| Hmotnost baterie | 339 kg |
| Technologie baterie | Lithium-nikl-mangan-kobalt (NMC) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 1601 min. (AC zásuvka 230V 1,8 kW), 1140 min. (AC 1-fázové wallbox/nabíjecí stanice 3,2 kW), 345 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW); 80%: 27 min. (DC nabíjecí stanice 100,0 kW) |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 939 990 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |