Francouzská automobilka Renault nabízí celkem 22 modelů, namátkově třeba Arkana, Austral, Captur, Espace nebo Mégane E-Tech Electric. Mégane E-Tech Electric patří s délkou 4,2 metru k těm menším, šířka je pak 1,783 m, výška 1,505 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
Mégane E-Tech Electric se vyrábí v jediné motorizaci. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z dubna 2026. Základní výbava Techno startuje na 960 000 Kč, model je dostupný v 3 různých výbavách.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou E-Tech Electric 220 Comfort Range. Mégane E-Tech Electric se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem předních kol, pokud požadujete pohon 4x4, je třeba se poohlédnout jinde – v podobné cenové relaci například jihokorejská automobilka KIA nabízí Sportage HEV s motorem KIA Sportage HEV Benzín 155 kW 4x4 automat za 964 980 Kč.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za E-Tech Electric 220 Comfort Range ve výbavě Techno platili přibližně 9 909 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 229 080 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Renault Mégane E-Tech Electric je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V březnu 2026 bylo v ČR registrováno 41 kusů modelu Renault Mégane E-Tech Electric, z toho 3 nové a 38 ojetých. Podobný počet registrací měly Renault Espace (41 kusů), Volkswagen Passat Variant (41 kusů) nebo Toyota Land Cruiser (41 kusů).
Za posledních 12 měsíců (od listopadu 2024) bylo celkem registrováno 629 kusů. S klesajícím trendem registrací.
Podle průzkumu spolehlivosti nizozemské spotřebitelské organizace Consumentenbond (2026) získal Renault Mégane E-Tech Electric hodnocení 8,1 z 10. Značka Renault celkově obsadila 27. místo z 39 hodnocených značek se skóre 7,3.
Podle TÜV Reportu 2026 má značka Renault dlouhodobou průměrnou poruchovost 28,9 % (14. z 14 značek v žebříčku).
Norský youtuber Bjørn Nyland model otestoval celkem 4× v letech 2022 napříč 2 variantami a generacemi. Nejlepší naměřené hodnoty: při 90 km/h 147 Wh/km (dosah 371 km) (Megane E-Tech 60 kWh), při 120 km/h 199 Wh/km (dosah 274 km) (Megane E-Tech 60 kWh), 1000km challenge 11 h 15 min (průměr 88,9 km/h) (Megane E-Tech 60 kWh, 2022), špičkový výkon DC nabíjení 127 kW (Megane 60 kWh). Závorka u každé hodnoty uvádí konkrétní variantu a rok testu — výsledky novější generace se proto mohou výrazně lišit od starších verzí. Data pocházejí z jeho veřejné testovací databáze, která obsahuje měření za pevně kontrolovaných podmínek (ustálená rychlost, GPS verifikace, zaznamenaný stav baterie).
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 160 kW - - kW |
| Maximální rychlost | 160 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 7 - - s |
| Série | Mégane (RCB) E-Tech Electric (od 03/22) |
| Začátek výroby | RCB |
| Začátek výroby modelu | Mégane E-Tech Electric 220 Comfort Range |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1505mm |
| Šířka | 2055mm |
| Délka | 4200mm |
| Rozvor | 2685 mm |
| Objem kufru | 389 / - l |
| Hmotnost | 1719 - -/2165 - - Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 135 |
| Kombinovaná | 15 - -l/100km |
| Město | 11 l/100km |
| Mimo město | 11 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 452 km |
| Dojezd WLTP | 452 km |
| Dojezd město | 593 km |
| Kapacita baterie hrubá | 60 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | 394 kg |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano (u části motorů) |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 960 000 Kč - 960 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 900 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |