Audi Q6 e-tron ve verzi e-tron performance je vůz vyšší střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 225 kW (306 koní) a točivým momentem 485 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci a pohon směřuje na zadní nápravu. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 6 sekund a maximální rychlost je 210 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 98,9 kW na tunu (průměr kategorie: 108,2 kW/t).
Baterie o kapacitě 94 kWh (netto) umožňuje dojezd až 649 km dle WLTP při kombinované spotřebě 16 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 4 771 mm, šířkou 1 939 mm a výškou 1 685 mm (rozvor 2 889 mm) patří do kategorie Vyšší střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 526 litrů. Pohotovostní hmotnost je 2 275 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 815 kg. Brzděný přívěs může vážit až 2 000 kg. Průměr otáčení činí 12 m.
Cena Audi Q6 e-tron e-tron performance startuje na 1 789 000 Kč (přepočet z EUR, orientační).
| Název | e-tron performance |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | RWD |
| Výkon | 225 kW |
| Maximální rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 6 s |
| Série | Q6 e-tron (GF) (od 08/24) |
| Začátek výroby | GF |
| Začátek výroby modelu | Q6 e-tron performance |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1685mm |
| Šířka | 2193mm |
| Délka | 4771mm |
| Rozvor | 2889 mm |
| Objem kufru | 526 / - l |
| Hmotnost | 2275 / 2815 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | - |
| Přední nájezdový úhel | 18 |
| Zadní nájezdový úhel | 25 |
| Kombinovaná | 16l/100km |
| Město | 11 l/100km |
| Mimo město | 12 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 649 km |
| Dojezd WLTP | 649 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 100 kWh |
| Kapacita baterie netto | 94 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 615 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW); 80%: 22 min. (DC nabíjecí stanice 260,0 kW) |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 789 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 2000 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |