Cadillac LYRIQ ve verzi 600 E4 AWD je luxusní automobil s elektrickým pohonem o výkonu 388 kW (528 koní) a točivým momentem 610 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 5 sekund a maximální rychlost je 210 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 139,9 kW na tunu (průměr kategorie: 170,3 kW/t).
Baterie o kapacitě 102 kWh (netto) umožňuje dojezd až 530 km dle WLTP při kombinované spotřebě 22 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 5 005 mm, šířkou 1 977 mm a výškou 1 623 mm (rozvor 3 094 mm) patří do kategorie Luxusní třída. Zavazadlový prostor nabízí 588 litrů. Pohotovostní hmotnost je 2 774 kg při maximální přípustné hmotnosti 3 200 kg. Brzděný přívěs může vážit až 1 587 kg. Průměr otáčení činí 12 m.
Cena Cadillac LYRIQ 600 E4 AWD startuje na 2 158 000 Kč (přepočet z EUR, orientační).
| Název | 600 E4 AWD |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 388 kW |
| Maximální rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 5 s |
| Série | LYRIQ (L233-KS) (od 05/24) |
| Začátek výroby | L233-KS |
| Začátek výroby modelu | LYRIQ |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1623mm |
| Šířka | 2207mm |
| Délka | 5005mm |
| Rozvor | 3094 mm |
| Objem kufru | 588 / - l |
| Hmotnost | 2774 / 3200 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 22l/100km |
| Město | 17 l/100km |
| Mimo město | 17 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 530 km |
| Dojezd WLTP | 530 km |
| Dojezd město | 690 km |
| Kapacita baterie hrubá | - |
| Kapacita baterie netto | 102 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium-nikl-mangan-kobalt (NMC) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 2 158 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1587 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |