Jihokorejská automobilka Kia nabízí celkem 21 modelů, namátkově třeba EV2, EV3, EV5, EV6 nebo EV9. EV9 GT patří s délkou 5,015 metru k těm větším, šířka je pak 1,98 m, výška 1,755 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
EV9 GT se vyrábí v jediné motorizaci. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z února 2026. Základní výbava GT startuje na 2 324 980 Kč, model je dostupný v 2 různých výbavách.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou GT AWD. EV9 GT je dostupný pouze ve variantě s pohonem všech kol, a to ve všech motorizacích.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za GT AWD ve výbavě GT platili přibližně 23 999 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 554 900 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Kia EV9 GT je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Operativní leasing Kia Finance v sobě zahrnuje i havarijní pojištění, silniční daň, povolený nájezd km (nejčastěji 10-30 tisíc ročně) a ve full-service variantě také pneumatiky a servis. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
U SUV vás jistě bude zajímat i objem kufru. Kia EV9 GT disponuje objemem 333 litrů, resp. 807 litrů při sklopených zadních sedadlech. Za stejnou nebo nižší cenu toho nejvíce uvezete v těchto vozech: Chrysler Pacifica (915 litrů), MHERO 817 (828 litrů), Lucid Air (627 litrů), Tesla Model 3 (594 litrů) nebo XPeng G6 (571 litrů)
Kia EV9 GT se skvěle hodí na tahání přívěsů, a to obzvlášť v kombinaci s motorizací GT AWD – brzděný přívěs zvládne až do hmotnosti 3 tuny. Tahání čehokoliv by tak měl zvládnout naprosto v pohodě.
Značka Kia získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 8,2 z 10 a obsadila 10. místo z 39 značek.
Podle TÜV Reportu 2026 má značka Kia dlouhodobou průměrnou poruchovost 28,3 % (13. z 14 značek v žebříčku).
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 374 kW - - kW |
| Maximální rychlost | 220 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 4 - - s |
| Série | EV9 (MV1) GT (od 07/25) |
| Začátek výroby | MV1 |
| Začátek výroby modelu | EV9 GT |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1755mm |
| Šířka | 2263mm |
| Délka | 5015mm |
| Rozvor | 3100 mm |
| Objem kufru | 333 / 807 l |
| Hmotnost | 2664 - -/3240 - - Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 177 |
| Kombinovaná | 22 - -l/100km |
| Město | 15 l/100km |
| Mimo město | 17 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 505 km |
| Dojezd WLTP | 505 km |
| Dojezd město | 668 km |
| Kapacita baterie hrubá | 99 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | 567 kg |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano (u části motorů) |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 70 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 2 324 980 Kč - 2 324 980 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 2500 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Test Kia EV9 GT – Dobrá, ale ne díky GTAutoWeek
- Obrovský praktický prostor pro 6–7 cestujících s výbornou třetí řadou
- Rychlé 800V nabíjení až 210 kW
- Vysoká úroveň luxusní výbavy a zpracování
- Hmotnost 2 550 kg tlumí sportovní zážitek z jízdy
- Reálný dojezd okolo 400 km, spotřeba 25–30 kWh/100 km
- GT příplatek 10 000 € oproti GT-Line se v praxi málo využije
KIA prudce brzdí své nejradikálnější elektrické SUV: EV9 GT se odkládá do odvolání0Motor.es
- Nekonečně odložený uvedení na trh kvůli špatným prodejním vyhlídkám
- Hmotnost téměř 3 tuny negativně ovlivňuje efektivitu
- Varianta GT-Line s 385 koňmi plně pokrývá poptávku zákazníků
Nová Kia EV9 GT na scéně. Svým vzhledem, parametry a dostupnými technologiemi ukazuje, že Jižní Korea už Evropu opravdu dohnalaAuto.cz
- 508 koní, sprint 4,6 s na 100 km/h
- Dojezd 510 km, rychlé dobíjení
- Pokročilé systémy (digitální světla, Road Preview)
- Cena přes 2,3 milionu Kč
- Hmotnost komplikuje dynamiku
- Zatím bez technických testů
EV9 GT je bizarní a nesmírně drahá Kia – a zároveň naprosto levnáAutoRAI
- Brilantní výkon 508 koní s akcelerací 0-100 za 4,6 sekundy
- Obrovský prostor pro sedm osob s luxusním vybavením
- Cena 88 795 € je zlomek proti konkurenci s podobným výkonem
- Vysoká hmotnost přes 2 tuny znatelná v zatáčkách
Kia EV9 GT: drie zitrijen, twee elektromotoren en bijna 510 pk!AutoWeek
- Powerful performance with 508 hp and a 0-100 km/h time of just 4.6 seconds.
- Equipped with advanced features like an electronically controlled adaptive chassis and torque vectoring.
- Offers a driving mode called 'GT' for enhanced performance.
- Not as powerful as the EV6 GT, which offers 609 hp.
- Limited performance improvement over lower variants (GT-Line has 384 hp with a slower acceleration time).
- Unclear pricing and availability until the third quarter of 2025.
- Minimal visual differentiation from the GT-Line model, making it hard to distinguish.