Francouzská automobilka Citroën nabízí celkem 23 modelů, namátkově třeba Berlingo VAN, e-Berlingo VAN, e-Jumper VAN, e-Jumpy Kombi nebo e-Jumpy VAN. e-Jumpy VAN patří s délkou 5,309 metru k těm větším, šířka je pak 1,92 m, výška 1,935 m.
e-Jumpy VAN se vyrábí v jediné motorizaci. Cena je odhadnuta přepočtem z EUR při kurzu 26 Kč/EUR.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou e-Jumpy van. e-Jumpy VAN se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem předních kol, pokud požadujete pohon 4x4, je třeba se poohlédnout jinde – v podobné cenové relaci například česká automobilka Škoda nabízí Kodiaq s motorem 2.0 TDI 4x4 DSG za 1 215 000 Kč.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za e-Jumpy van platili přibližně 12 521 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 289 520 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Citroën e-Jumpy VAN je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
Značka Citroën získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 6,3 z 10 a obsadila 35. místo z 39 značek.
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 100 kW - - kW |
| Maximální rychlost | 130 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 12 - - s |
| Série | Jumpy (V) Kastenwagen (od 01/24) |
| Začátek výroby | V |
| Začátek výroby modelu | e-Jumpy Kastenwagen XL (50 kWh) |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1935mm |
| Šířka | 2204mm |
| Délka | 5309mm |
| Rozvor | 3275 mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | 1977 - -/2858 - - Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 23 - -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 226 km |
| Dojezd WLTP | 226 km |
| Dojezd město | 346 km |
| Kapacita baterie hrubá | 50 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 3 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 170 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 213 000 Kč - 1 213 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1000 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |