Francouzská automobilka Citroën nabízí celkem 23 modelů, namátkově třeba Berlingo VAN, e-Berlingo VAN, e-Jumper VAN, e-Jumpy Kombi nebo e-Jumpy VAN. e-Jumper VAN patří s délkou 5,998 metru k těm větším, šířka je pak 2,05 m, výška 2,612 m.
e-Jumper VAN se vyrábí v jediné motorizaci. Cena je odhadnuta přepočtem z EUR při kurzu 26 Kč/EUR.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou e-Jumper van. e-Jumper VAN se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem předních kol, pokud požadujete pohon 4x4, je třeba se poohlédnout jinde – v podobné cenové relaci například americká automobilka Cadillac nabízí OPTIQ s motorem Premium AWD za 1 690 000 Kč.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za e-Jumper van platili přibližně 17 403 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 402 360 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Citroën e-Jumper VAN je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
Citroën e-Jumper VAN se skvěle hodí na tahání přívěsů, a to obzvlášť v kombinaci s motorizací e-Jumper van – brzděný přívěs zvládne až do hmotnosti 2 tuny. Tahání čehokoliv by tak měl zvládnout naprosto v pohodě.
V dubnu 2026 bylo v ČR registrováno 61 kusů modelu Citroën e-Jumper VAN, z toho 27 nových a 34 ojetých. Podobný počet registrací měly Toyota Proace Max VAN (62 kusů), Opel Astra (62 kusů) nebo Opel Movano Cargo (62 kusů).
Za posledních 12 měsíců (od května 2025) bylo celkem registrováno 861 kusů.
Značka Citroën získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 6,3 z 10 a obsadila 35. místo z 39 značek.
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 205 kW - - kW |
| Maximální rychlost | 130 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | - - - s |
| Série | Jumper (250) (od 07/24) |
| Začátek výroby | 250 |
| Začátek výroby modelu | Jumper Kastenwagen L3H2 vysoká střecha vollverglast 35 Heavy (110 kWh) |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 2612mm |
| Šířka | 2690mm |
| Délka | 5998mm |
| Rozvor | 4035 mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | 2865 - -/3500 - - Kg |
| Poloměr otáčení | 14 |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 26 - -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 424 km |
| Dojezd WLTP | 424 km |
| Dojezd město | 537 km |
| Kapacita baterie hrubá | 110 kWh |
| Kapacita baterie netto | 97 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium-nikl-mangan-kobalt (NMC) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | - |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | - |
| Typ vytápění | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 3 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | listové pery |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 686 000 Kč - 1 686 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 2400 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |