Akční nabídky

Kalkulace na míru

Vaše telefonní číslo použijeme pouze pro ověření a upřesnění poptávky, nikomu dalšímu jej bez vašeho souhlasu neposkytneme.

Jakmile obdržíme první nabídku, pošleme vám ji na e-mail.

Vyplatí se Dacia Logan MCV na operativní leasing?

Obecně by se dalo říct, že jak komu. Je zde potřeba počítat se zůstatkovou hodnotou auta, cenou pronájmu, cenou pohoných hmot a velkou proměnnou je v tomto ohledu také cena servisu.

Logan MCV bohužel v tuto chvíli nemá žádnou kalkulaci ve variantě full-service, tedy variatně se servisem a pneumatikami v ceně. Můžete

Pokud si rozpočítáme nejlevnější variantu 1.0 SCe Access, tak jen za pronájem auta zaplatíme 0 Kč/km (169339*12/0). Když k tomu připočteme spotřebu Dacie Logan MCV na benzín, která činí 5.2 l/100km, dostaneme se na 0+1.3=1.3Kč na km. Řešit tedy, zda pořídit benzín nebo diesel je u operáků s menším nájezdem většinou celkem zbytečné - jedná se o zanedbatelnou část pronájmu vozu.

Pokud bychom nový vůz kupovali, model Logan MCV by nás v základní motorizaci SCe 54 kW/73 k stál 194900 Kč, pokud bychom tedy nepočítali s servisem ani zůstatkovou hodnotou vozu, vyplatí se jej vlastnit po 1 měsících, tedy cca. po 0 letech užívání. Velkou proměnnou je zde však zmiňovaný servis a zůstatková hodnota vozidla, obojí se odhaduje celkem obtížně. Nespornou výhodou operáku je to, že jezdíte vždy v relativně novém voze.

Nájezd

Největším rozdílem v ceně operativního leasingu je asi roční nájezd. Pokud hodně jezdíte, tak bude zákonitě dlohodobý pronájem vozu dražší. U Dacie Logan MCV začínají roční nájezdy od 0 km za 231400 Kč měsíčně na 0 měsíců (0.0 Kč za km pronájmu) a končí až na 0km za 231400 Kč/měsíčně za pronájem v celkové délce 0 měsíců (0.0 Kč za km pronájmu).

Dacia Logan MCV - alternativy na operák (combi)

Pokud by vám vůz Dacia Logan MCV z nějakého důvodu nevyhovoval, k dostání jsou i alternativy s karoserií combi - například Dacia Logan MCV na 0 měsíců s nájezdem 0 km za 204900 Kč nebo Renault Clio Grandtour s nájezdem 20000 km na 36 měsíců za 7434Kč. Do třetice by vás mohla zaujmout nabídka na Škoda Fabia Combi s nájezdem 10000 km na 36 měsíců za 4184Kč měsíčně.

Kategorie

Kolik doopravdy stojí Dacia Logan MCV? Poptejte dealery přes Autohled a
buďte si jisti, že máte tu nejlepší cenu

Získat nejlepší cenu
aaaaaaaaa+
0
Porovnávač
TOPlist