ICH-X ICH-X K3 v motorizaci ICH-X K3 Benzín 4x4 je SUV s benzínovou pohonnou jednotkou o výkonu 180 kW (245 koní) a točivým momentem 375 Nm. Motor o objemu 2 l a 4 válce dosahuje měrného výkonu 90 kW na litr objemu. Automatická převodovka. Poměr výkonu k hmotnosti činí 93 kW na tunu (průměr kategorie: 80,1 kW/t).
Kombinovaná spotřeba dle WLTP činí 9,8 l/100 km. Nádrž pojme 70 litrů, což vystačí přibližně na 714 km.
S délkou 4 785 mm, šířkou 2 006 mm a výškou 1 880 mm (rozvor 2 800 mm) patří do kategorie SUV. Pohotovostní hmotnost je 1 935 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 255 kg.
Cena ICH-X ICH-X K3 ICH-X K3 Benzín 4x4 startuje na 1 125 000 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 11. 2. 2026.
| Název | ICH-X K3 Benzín 4x4 |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | - |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | 375 Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | 2 l |
| Převodovka | a () |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 180 kW |
| Maximální rychlost | - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | - s |
| Série | - |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | - |
| Třída vozidla | SUV |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1880mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 4785mm |
| Rozvor | 2800 mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | 1935 / 2255 Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 9.8l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Euro 6 |
| CO2 | - g/km |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 125 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |