Lucid Gravity ve verzi Dual Motor Touring AWD je luxusní automobil s elektrickým pohonem o výkonu 418 kW (568 koní) a točivým momentem 1100 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 4 sekundy a maximální rychlost je 217 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 165,7 kW na tunu (průměr kategorie: 170,3 kW/t).
Baterie o kapacitě 89 kWh (brutto) umožňuje dojezd až 545 km dle WLTP při kombinované spotřebě 18 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 5 035 mm, šířkou 2 000 mm a výškou 1 658 mm (rozvor 3 035 mm) patří do kategorie Luxusní třída. Zavazadlový prostor nabízí 780 litrů a po sklopení zadních sedadel až 1592 litrů. Pohotovostní hmotnost je 2 522 kg při maximální přípustné hmotnosti 3 320 kg. Brzděný přívěs může vážit až 1 600 kg. Světlá výška 176 mm a průměr otáčení 12 m doplňují profil vozu.
Cena Lucid Gravity Dual Motor Touring AWD startuje na 2 597 000 Kč (přepočet z EUR, orientační).
| Název | Dual Motor Touring AWD |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 418 kW |
| Maximální rychlost | 217 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 4 s |
| Série | Gravity (G1) (od 01/26) |
| Začátek výroby | G1 |
| Začátek výroby modelu | Gravity Dual Motor |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1658mm |
| Šířka | 2195mm |
| Délka | 5035mm |
| Rozvor | 3035 mm |
| Objem kufru | 780 / 1592 l |
| Hmotnost | 2522 / 3320 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 176 |
| Kombinovaná | 18l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 545 km |
| Dojezd WLTP | 545 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 89 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 265 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 22,0 kW); 80%: 22 min. (DC nabíjecí stanice 250,0 kW) |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 95 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 2 597 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1600 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |