MHERO 817 v motorizaci MHERO 817 1.5 EREV 542 kW AWD je suv s phev pohonnou jednotkou o výkonu 542 kW (737 koní) a točivým momentem 848 Nm. Motor o objemu 1,5 l dosahuje měrného výkonu 361,3 kW na litr objemu. At převodovka má 2 stupně a pohon směřuje na všechna kola (4×4). Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 5,6 sekund a maximální rychlost je 180 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 180,7 kW na tunu.
S délkou 5 100 mm, šířkou 1 998 mm a výškou 1 899 mm (rozvor 3 005 mm). Zavazadlový prostor nabízí 828 litrů. Pohotovostní hmotnost je 3 000 kg. Brzděný přívěs může vážit až 2 500 kg. Světlá výška 216 mm.
Cena MHERO 817 MHERO 817 1.5 EREV 542 kW AWD startuje na 1 599 000 Kč dle oficiálního ceníku, platné k 25. 2. 2026.
| Název | MHERO 817 1.5 EREV 542 kW AWD |
| Palivo | phev |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | - |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - |
| Točivý moment | 848 Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - |
| Objem motoru | 1.5 l |
| Převodovka | AT (2) |
| Poháněná náprava | AWD |
| Výkon | 542 kW |
| Maximální rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 5.6 s |
| Série | - |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | - |
| Třída vozidla | - |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1899mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 5100mm |
| Rozvor | 3005 mm |
| Objem kufru | 828 / - l |
| Hmotnost | 3000 / - Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | 216 |
| Kombinovaná | -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 215 km |
| Dojezd WLTP | - |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 50.4 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | - |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | - |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | - |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | - |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | - |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 6 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 599 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 2500 kg |
| Nebrzděný | - kg |