Peugeot 308 SW ve verzi e-308 SW 156 je vůz nižší střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 115 kW (156 koní) a točivým momentem 270 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci a pohon směřuje na přední nápravu. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 10 sekund a maximální rychlost je 170 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 64,5 kW na tunu (průměr kategorie: 85,4 kW/t).
Baterie o kapacitě 58 kWh (brutto) umožňuje dojezd až 444 km dle WLTP při kombinované spotřebě 15 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě. Funkce V2L umožňuje napájet externí spotřebiče.
S délkou 4 636 mm, šířkou 1 852 mm a výškou 1 438 mm (rozvor 2 732 mm) patří do kategorie Nižší střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 548 litrů. Pohotovostní hmotnost je 1 783 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 200 kg. Průměr otáčení činí 10 m.
Cena Peugeot 308 SW e-308 SW 156 startuje na 945 000 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 1. 2. 2026.
| Název | e-308 SW 156 |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 115 kW |
| Maximální rychlost | 170 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 10 s |
| Série | 308 (F) SW (od 10/25) |
| Začátek výroby | F |
| Začátek výroby modelu | e-308 SW 156 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1438mm |
| Šířka | 2062mm |
| Délka | 4636mm |
| Rozvor | 2732 mm |
| Objem kufru | 548 / - l |
| Hmotnost | 1783 / 2200 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 15l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 444 km |
| Dojezd WLTP | 444 km |
| Dojezd město | 562 km |
| Kapacita baterie hrubá | 58 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | 339 kg |
| Technologie baterie | Lithium-nikl-mangan-kobalt (NMC) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 1075 min. (AC zásuvka 230V 2,3 kW), 215 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW); 80%: 32 min. (DC nabíjecí stanice 100,0 kW) |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 945 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |