Alfa Romeo Tonale v motorizaci 1.3 VGT MultiAir Plug-In 270 Q4 automat je vůz nižší střední třídy s benzínovou pohonnou jednotkou o výkonu 197 kW (268 koní). Motor o objemu 1,3 l a 4 válce (16 ventilů) s přímým vstřikováním dosahuje měrného výkonu 151,5 kW na litr objemu. Maximální výkon je k dispozici při 5 750 ot./min. Automatická převodovka má 6 stupňů. Poměr výkonu k hmotnosti činí 103,1 kW na tunu (průměr kategorie: 84,7 kW/t).
Kombinovaná spotřeba dle WLTP činí 3 l/100 km. Nádrž pojme 42 litrů, což vystačí přibližně na 1400 km.
S délkou 4 522 mm, šířkou 1 835 mm a výškou 1 614 mm (rozvor 2 636 mm) patří do kategorie Nižší střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 385 litrů. Pohotovostní hmotnost je 1 910 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 420 kg. Brzděný přívěs může vážit až 1 250 kg. Průměr otáčení činí 11 m.
Cena Alfa Romeo Tonale 1.3 VGT MultiAir Plug-In 270 Q4 automat startuje na 1 249 000 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 1. 2. 2026.
| Název | 1.3 VGT MultiAir Plug-In 270 Q4 automat |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Maximální otáčky za minutu | 5750 RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | 1800 RPM |
| Objem motoru | 1.3 l |
| Převodovka | a (6) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 197 kW |
| Maximální rychlost | - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | - s |
| Série | Tonale (965) (od 11/25) |
| Začátek výroby | 965 |
| Začátek výroby modelu | Tonale 1.3 VGT MultiAir Plug-In 270 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1614mm |
| Šířka | 2060mm |
| Délka | 4522mm |
| Rozvor | 2636 mm |
| Objem kufru | 385 / - l |
| Hmotnost | 1910 / 2420 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 3l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Typ paliva 2. pohonu | electricity |
| Kombinovaná 2. pohon | 3 l/100km |
| Město 2. pohon | - |
| Mimo město 2. pohon | - |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 62 km |
| Dojezd WLTP | 62 km |
| Dojezd město | 81 km |
| Kapacita baterie hrubá | 15 kWh |
| Kapacita baterie netto | 12 kWh |
| Hmotnost baterie | 125 kg |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | 135 km/h |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 390 min. (AC zásuvka 230V 3,0 kW), 150 min. (AC 1-fázové wallbox/nabíjecí stanice 7,4 kW) |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 50 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 249 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1250 kg |
| Nebrzděný | 700 kg |