Německá automobilka Audi nabízí celkem 38 modelů, namátkově třeba A5 Avant, S5 Avant, A6 e-tron Avant, S6 e-tron Avant nebo A6 Avant. A5 Avant patří s délkou 4,829 metru k těm větším, šířka je pak 1,86 m, výška 1,46 m. Hodnoty průměrného kombíku jsou pak 4,73 m na délku, 1,86 m na šířku a 1,57 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde karoserie vede v jedné linii nad zavazadlový prostor a pak jde ostře dolů. Díky tomu disponuje opravdu velkým zavazadlovým prostorem.
A5 Avant se vyrábí v pěti různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z února 2026. Spektrum motorizací potěší spíše příznivce benzínu, je jich totiž více než naftových. K zakoupení jsou ve výkonech 148, 201, 295 nebo 362 koní. Nejsilnější z nich (Avant 2.0 TFSI e-hybrid quattro S tronic) dosahuje maximální rychlosti 250 km/h a na stovku se dostane za 5 sekund.
Dostupná je verze se sedmistupňovou automatickou převodovkou Avant 2.0 TFSI S tronic. Vůz Audi A5 Avant lze sehnat jak ve variantě s pohonem předních kol, tak i s pohonem všech kol. Ten se pojí s motorizací Avant 2.0 TFSI e-hybrid quattro S tronic a příplatek oproti nejlevnější dvoukolce je 352 tisíc Kč.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za Avant 2.0 TFSI S tronic ve výbavě A5 Avant platili přibližně 13 242 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 306 140 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Audi A5 Avant je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Operativní leasing Audi Financial Services v sobě zahrnuje i havarijní pojištění, silniční daň, povolený nájezd km (nejčastěji 10-30 tisíc ročně) a ve full-service variantě také pneumatiky a servis. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V prosinci 2025 bylo v ČR registrováno 2 kusy modelu Audi A5 Avant, z toho 1 nový a 1 ojetý.
Značka Audi získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 7,7 z 10 a obsadila 18. místo z 39 značek.
V TÜV Reportu 2026, který vychází z 9,46 milionů technických kontrol v Německu, vykazuje Audi A5 Avant ve stáří 2–3 roky míru závad 6,1 % (55. místo). Značka Audi má dlouhodobou průměrnou poruchovost 19,2 % (2. z 14 značek).
| Palivo | Diesel Benzín |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 110 kW - 270 kW |
| Maximální rychlost | 214 - 250 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 5 - 9 s |
| Série | A5 (FU) Avant (od 11/24) |
| Začátek výroby | FU |
| Začátek výroby modelu | A5 Avant 2.0 TFSI |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1460mm |
| Šířka | 2099mm |
| Délka | 4829mm |
| Rozvor | 2892 mm |
| Objem kufru | 476 / - l |
| Hmotnost | 1785 - 2185/2315 - 2665 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 2 - 6l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 104 - 108 km |
| Dojezd WLTP | 104 - 108 km |
| Dojezd město | 109 - 114 km |
| Kapacita baterie hrubá | 1 - 25 kWh |
| Kapacita baterie netto | 20 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | 140 km/h |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 90 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 282 900 Kč - 1 819 900 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1500 - 1700 kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Recenzent oceňuje funkční aerodynamické prvky, které pomáhají lépe zvládat proudění vzduchu u těžšího vozu. Hlavní kritika však směřuje k přehnané velikosti koncovek výfuku, které podle něj vizuálně znehodnocují design zádě. Celkově působí zadní partie vozu ve srovnání s vydařenou přední částí méně harmonicky.AUTO TV
- Sportovní linie karoserie Avant s RS úpravami tvoří atraktivní a dynamický celek.
- Twin-turbocharged 2,9 TFSI V6 nabízí impozantní výkon s ostrým zvukovým projevem.
- Kombíková karoserie spojuje sportovnost s praktičností každodenního kombíku.
- Velké výfukové koncovky jsou vizuálně kontroverzní a ne každému sedly.
- Audi RS 5 Avant patří mezi nejdražší kombíky ve třídě.
Recenzent je z Audi A5 Avant PHEV velmi příjemně překvapen a vyzdvihuje především jeho podvozek a výkon, který mu dříve u plug-in hybridů chyběl. Celkově vůz hodnotí jako auto, které dokáže řidiči nabídnout skutečnou radost z jízdy.topspeedsk
- 100 km elektrického dojezdu v reálném provozu
- 367 koní pro sportovní jízdu
- Praktické kombi s plug-in hybridem
- Vyšší pořizovací cena díky PHEV technologii
- Těžší karoserie než konvenční verze
- Dobíjení nutné pro plné využití potenciálu