Německá automobilka Volkswagen nabízí celkem 37 modelů, namátkově třeba Golf R Variant, Golf Variant, ID.7 Tourer, Passat Variant nebo Amarok. Passat Variant patří s délkou 4,917 metru k těm větším, šířka je pak 1,849 m, výška 1,521 m. Hodnoty průměrného kombíku jsou pak 4,73 m na délku, 1,87 m na šířku a 1,57 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie aut, kde karoserie vede v jedné linii nad zavazadlový prostor a pak jde ostře dolů. Díky tomu disponuje opravdu velkým zavazadlovým prostorem.
Passat Variant se vyrábí v sedmi různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z ledna 2026. Základní výbava Passat startuje na 1 044 900 Kč, model je dostupný v 7 různých výbavách. Spektrum motorizací potěší spíše příznivce benzínu, je jich totiž více než naftových. Ke koupi jsou ve výkonech 148, 201, 261 nebo 268 koní. Nejostřejší z nich (Variant 1.5 eHybrid DSG) dosahuje maximální rychlosti 225 km/h a na stovku se dostane za 7 sekund.
Dostupná je verze se sedmistupňovou automatickou převodovkou Variant 1.5 eTSI ACT DSG. Vůz Volkswagen Passat Variant lze sehnat jak ve variantě s pohonem kol, tak i s pohonem všech kol. Ten se pojí s motorizací Variant 2.0 TSI R-Line 4MOTION DSG a příplatek oproti nejlevnější dvoukolce je 340 tisíc Kč.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za Variant 2.0 TSI R-Line 4MOTION DSG ve výbavě Passat platili přibližně 14 914 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 344 780 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Volkswagen Passat Variant je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Operativní leasing Volkswagen Financial Services v sobě zahrnuje i havarijní pojištění, silniční daň, povolený nájezd km (nejčastěji 10-30 tisíc ročně) a ve full-service variantě také pneumatiky a servis. Podívejte se na vzorové nabídky operativního leasingu nebo si nechte spočítat kalkulaci na míru.
Volkswagen Passat Variant se skvěle hodí na tahání přívěsů, a to obzvlášť v kombinaci s motorizací Variant 2.0 TSI R-Line 4MOTION DSG – brzděný přívěs zvládne až do hmotnosti 2 tuny. Tahání čehokoliv by tak měl zvládnout naprosto v pohodě.
V dubnu 2026 bylo v ČR registrováno 44 kusů modelu Volkswagen Passat Variant. Podobný počet registrací měly Mercedes-Benz GLA (44 kusů), MINI Cooper -dvéřové (45 kusů) nebo Land Rover Defender (43 kusů).
Za posledních 12 měsíců (od května 2025) bylo celkem registrováno 468 kusů.
Podle průzkumu spolehlivosti nizozemské spotřebitelské organizace Consumentenbond (2026) získal Volkswagen Passat Variant hodnocení 7,1 z 10. Značka Volkswagen celkově obsadila 25. místo z 39 hodnocených značek se skóre 7,4.
V TÜV Reportu 2026, který vychází z 9,46 milionů technických kontrol v Německu, vykazuje Volkswagen Passat Variant ve stáří 2–3 roky míru závad 6,9 % (72. místo). Značka Volkswagen má dlouhodobou průměrnou poruchovost 22,4 % (4. z 14 značek).
Nový Volkswagen Passat Variant představuje i ve své deváté generaci etalon mezi manažerskými a rodinnými kombíky, který boduje především obřím zavazadlovým prostorem o objemu až 1920 litrů a špičkovým cestovním komfortem díky inovacím typu tlumičů DCC Pro. V superlativech se často hovoří o pohonných jednotkách, ať už jde o mimořádně kultivovaný nový diesel 2.0 TDI o výkonu 142 kW s pohonem 4Motion, dynamický benzinový vrchol 2.0 TSI naladěný na 195 kW, nebo extrémní životnost starších generací s legendárními motory 1.9 TDI, které hravě zvládají nájezdy přesahující 900 tisíc kilometrů. Stínem na jinak skvělém hodnocení je však sebevědomá cenová politika automobilky a přetrvávající nešvary v ergonomii, zejména pak nepříliš intuitivní dotykové ovládání klimatizace. U zmíněných extrémně ojetých kusů z bazaru navíc redaktoři varují před nutností opakované výměny mechatroniky u převodovek DSG, zlobící elektronikou či problémy s EGR ventily. I když je aktuální Passat odbornou veřejností jednoznačně doporučován jako fantasticky jezdící a do detailu dotažené auto, téměř všechny testy jedním dechem dodávají, že technicky spřízněná Škoda Superb představuje racionálnější volbu s o něco lepší ergonomií i nižší cenovkou.
Uživatelé nejčastěji porovnávají Volkswagen Passat Variant s modely Škoda Octavia, Škoda Superb, Volvo V60, Volkswagen Golf nebo Audi A6.
| Palivo | Diesel Benzín |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 90 kW - 200 kW |
| Maximální rychlost | 212 - 250 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 5 - 10 s |
| Série | Passat (B9) (od 02/24) |
| Začátek výroby | B9 |
| Začátek výroby modelu | Passat Variant 2.0 TSI |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1521mm |
| Šířka | 2090mm |
| Délka | 4917mm |
| Rozvor | 2837 mm |
| Objem kufru | 510 / - l |
| Hmotnost | 1573 - 1858/2130 - 2360 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | - - 8l/100km |
| Město | 7 - 11 l/100km |
| Mimo město | 4 - 8 l/100km |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 133 - 135 km |
| Dojezd WLTP | 133 - 135 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 25 kWh |
| Kapacita baterie netto | 19 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium-nikl-mangan-kobalt (NMC) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | - |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 044 900 Kč - 1 444 900 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1500 - 2200 kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Nová generace Passatu je vnímána jako robustní a velmi dobře postavené rodinné kombi s vynikajícími jízdními vlastnostmi. Recenzent oceňuje zachování klasických motorů i pohonu 4x4, přičemž pro nejlepší vzhled a funkci podvozku doporučuje výbavu R-Line a 18palcové disky.Autožurnál
- Silný naftový motor s výkonem 142 kW a pohonem 4Motion
- Vylepšené adaptivní tlumiče DCC Pro pro komfortní jízdu
- Nízká reálná spotřeba oproti slabší verzi 110 kW
- Vyšší pořizovací cena oproti 110 kW verzi
- Váha pohonu 4Motion mírně zvyšuje spotřebu
- Velké kombi méně obratné v městském provozu
Volkswagen Passat – recenzeAutoExpress
- Velký zavazadlový prostor s praktickými prvky
- Dlouhý elektrický dojezd u plug-in hybridu
- Výborná schopnost pro tažení přívěsu
- Vysoká cena u vrcholných výbav
- V Británii není k dispozici dieselová verze
- Škoda Superb nabízí podobné výkony za nižší cenu
Čínský Volkswagen Passat ePro s dojezdem 1300 kmMagazyauto
- Elektrický dojezd 150 km (CLTC)
- Tři displeje (12,9" + 10,3" + pasažérský)
- Celkový dojezd 1300 km
- Pouze pro čínský trh
- Dojezd dle benevolentnějšího cyklu CLTC
- Cena nezveřejněna (očekává se od ~92 tis. Kč)
TEST VW Passat Variant 2.0 TSI 195 kWAuto.cz
- Výborný výkon 2.0 TSI motoru
- Velkorysý prostor a kvalitní zpracování
- Přímá kontrola tlaku v pneumatikách
- Výbava R-Line People je dražší
- Méně osobitý než Superb
- Dotykové ovládání některých funkcí
TEST VW Passat Variant 2.0 TDI EleganceAuto.cz
- Výborné Matrix LED světlomety IQ.Light
- Konečně fungující infotainment MIB4.0
- ErgoActive sedadla s masáží
- Výbava Elegance vyžaduje příplatek za světlomety
- Dotykové ovládání klimatizace
- Nový volič převodovky pod volantem
VW Passat Variant 2.0 TDI 110 kW TestAutosalon.tv
- Výborná spotřeba 5,7 l/100 km
- Dojezd přes 1000 kilometrů
- Pohodlný podvozek i bez příplatku
- 110 kW je na velký vůz málo
- Hlasová asistentka občas nespolehlivá
- Vysoká cena výbavy
- Obří 15" displej působí přeplácaně