BAIC BJ60 v motorizaci 2.0 Turbo Flagship 4x4 AT je vůz vyšší střední třídy s benzínovou pohonnou jednotkou o výkonu 188 kW (256 koní) a točivým momentem 400 Nm. Motor o objemu 2 l a 4 válce (16 ventilů) s přímým vstřikováním dosahuje měrného výkonu 94 kW na litr objemu. Automatická převodovka má 8 stupňů. Maximální rychlost je 150 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 73,8 kW na tunu.
Kombinovaná spotřeba dle WLTP činí 9 l/100 km. Nádrž pojme 85 litrů, což vystačí přibližně na 944 km.
S délkou 5 040 mm, šířkou 1 955 mm a výškou 1 925 mm (rozvor 2 820 mm) patří do kategorie Vyšší střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 972 litrů. Pohotovostní hmotnost je 2 549 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 920 kg. Světlá výška 215 mm.
Cena BAIC BJ60 2.0 Turbo Flagship 4x4 AT startuje na 1 326 000 Kč (přepočet z EUR, orientační).
| Název | 2.0 Turbo Flagship 4x4 AT |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | 2 l |
| Převodovka | a (8) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 188 kW |
| Maximální rychlost | 150 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | - s |
| Série | BJ60 (od 03/24) |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | BJ60 2.0T |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1925mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 5040mm |
| Rozvor | 2820 mm |
| Objem kufru | 972 / - l |
| Hmotnost | 2549 / 2920 Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | 215 |
| Kombinovaná | 9l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Euro 6 |
| CO2 | - g/km |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 326 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |