BMW i7 ve verzi xDrive60 je luxusní automobil s elektrickým pohonem o výkonu 400 kW (544 koní) a točivým momentem 745 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 4 sekundy a maximální rychlost je 240 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 147,3 kW na tunu (průměr kategorie: 170,3 kW/t).
Baterie o kapacitě 101 kWh (netto) umožňuje dojezd až 624 km dle WLTP při kombinované spotřebě 18 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 5 391 mm, šířkou 1 950 mm a výškou 1 544 mm (rozvor 3 215 mm) patří do kategorie Luxusní třída. Zavazadlový prostor nabízí 500 litrů. Pohotovostní hmotnost je 2 715 kg při maximální přípustné hmotnosti 3 250 kg. Brzděný přívěs může vážit až 2 000 kg. Světlá výška 136 mm a průměr otáčení 13 m doplňují profil vozu.
Cena BMW i7 xDrive60 startuje na 3 552 900 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 1. 1. 2026.
| Název | xDrive60 |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 400 kW |
| Maximální rychlost | 240 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 4 s |
| Série | i7 (G70) (od 11/22) |
| Začátek výroby | G70 |
| Začátek výroby modelu | i7 xDrive60 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1544mm |
| Šířka | 2192mm |
| Délka | 5391mm |
| Rozvor | 3215 mm |
| Objem kufru | 500 / - l |
| Hmotnost | 2715 / 3250 Kg |
| Poloměr otáčení | 13 |
| Světlá výška | 136 |
| Kombinovaná | 18l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 624 km |
| Dojezd WLTP | 624 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 105 kWh |
| Kapacita baterie netto | 101 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 645 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 22,0 kW); 80%: 34 min. (DC nabíjecí stanice 195,0 kW) |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 3 552 900 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 2000 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |