Japonská automobilka Honda nabízí celkem 7 modelů, namátkově třeba Prelude, Civic, CR-V, HR-V nebo Jazz. Prelude patří s délkou 4,525 metru k těm menším, šířka je pak 1,88 m, výška 1,349 m. Hodnoty průměrného coupé jsou pak 4,74 m na délku, 1,93 m na šířku a 1,34 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů velmi sportovního charakteru, nejčastěji třídvéřové absentující B sloupek.
Prelude se vyrábí v jediné motorizaci. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z října 2025. Pokud preferujete benzínové motory, z nabízených motorizací budete nadšeni – Prelude je totiž k dispozici pouze s agregáty spalující benzín. K zakoupení jsou ve výkonu 181 koní. Nejsilnější z nich (2.0 i-MMD e:HEV S+ Shift) dosahuje maximální rychlosti 188 km/h a na stovku se dostane za 8 sekund.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou 2.0 i-MMD e:HEV S+ Shift. Prelude se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem předních kol, pokud požadujete pohon 4x4, je třeba se poohlédnout jinde – v podobné cenové relaci například americká automobilka Tesla nabízí Model 3 s motorem Premium AWD za 1 204 990 Kč.
Aktuální generace Honda Prelude je v prodeji od roku 2026.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za 2.0 i-MMD e:HEV S+ Shift ve výbavě Advance platili přibližně 12 386 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 286 420 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Honda Prelude je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V dubnu 2026 bylo v ČR registrováno 6 kusů modelu Honda Prelude, z toho 5 nových a 1 ojetý.
Za posledních 12 měsíců (od ledna 2025) bylo celkem registrováno 31 kusů. S rostoucím trendem registrací.
Značka Honda získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 8,5 z 10 a obsadila 5. místo z 39 značek.
| Palivo | Benzín |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 135 kW - - kW |
| Maximální rychlost | 188 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 8 - - s |
| Série | Prelude (od 03/26) |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | Prelude 2.0 i-MMD e:HEV |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1349mm |
| Šířka | 2076mm |
| Délka | 4525mm |
| Rozvor | 2604 mm |
| Objem kufru | 264 / 663 l |
| Hmotnost | 1545 - -/1850 - - Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 136 |
| Kombinovaná | 5 - -l/100km |
| Město | 4 l/100km |
| Mimo město | 4 l/100km |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - g/km |
| typ | coupe |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 3 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 199 900 Kč - 1 199 900 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - - - kg |
| Nebrzděný | - - - kg |
Recenzent má z nového Prelude smíšené pocity, přičemž vůz vypadá v reálu lépe než na fotografiích. Oceňuje vysokou kvalitu zpracování a funkční detaily, ale kritizuje neforemné proporce a design přední masky.carwow
- Plynulý hybridní pohon
- Atraktivní cena za segment
- Kompaktní a praktická kupé karoserie
- Slabý výkon (180 hp) na sportovní jméno
- CVT bez manuální varianty
- Design nenavazuje na legendu
U Hondy Prelude je volba jasná - Zpět k základůmAutoWeek
- Autentické dveřové kupé s vlastní karoserií (ne jen "Civic Coupé")
- Spolehlivý hybridní pohon 184 koní známý z Civicu, spotřeba 4-5 l/100 km
- Bohatá výbava Advance: kůže, Bose, 19" kola, adaptivní tempomat
- O 12 514 € dražší než stejně vybavený Civic s větším prostorem
- Malá palivová nádrž jen 40 litrů snižuje dojezd
- Chybí výbava Civicu: posuvná střecha, vyhřívání volantu, elektrické sedačky
- Omezená nabídka barev a kol - většina je černá
Honda Prelude se vrací spíše jako stylové kupé pro dálkové cesty než jako čistokrevný sportovec, což vyvolává kontroverze. Přestože nabízí zábavné svezení a solidní dynamiku, kritika se soustředí na nedostatečný mezigenerační nárůst výkonu.Throttle House
- Podvozek s adaptivními tlumiči a brzdami Brembo zajišťuje solidní jízdní dynamiku
- Atraktivní kupé design obnovuje odkaz legendárního jména Honda
- Hybridní pohon přináší slušnou spotřebu i kultivovaný provoz
- Výkon 200 koní je identický s předchůdcem z minulého století, chybí mezigenerační posun
- Cena od 42 000 USD je pro danou výkonovou třídu nadprůměrná
- Hybridní systém z Civic Hybrid postrádá sportovní ambice, které název Prelude slibuje
Nová Honda Prelude – tři povahové rysy v jednom kupé | První jízdaMagazyauto
- Tři výrazně odlišné jízdní režimy
- Sportovní charakter ve Sport módu
- Elegantní a unikátní design kupé
- CVT převodovka (s S+Shift simulací řazení)
- Neznámé technické parametry
- Malý zavazadlový prostor vzadu