Srovnání stoupavosti Hyundaie Tucson s ostatními vozy - jak prudký svah zvládne tento vůz vyjet?

1.
z 6

Vynikající stoupavost

Se 100 % se Hyundai Tucson řadí na 1. místo z 6 srovnávaných modelů (80. percentil).

100
%
1. z 6 v segmentu·průměr 62 %·rozsah 25100
Pozice v rozmezí segmentu
25 %Mitsubishi ASX100 %Hyundai Tucson
1.
Hyundai Tucson
od 749 990 Kč
100 %
2.
od 959 990 Kč
57.7 %
-42.3 %
3.
od 629 990 Kč
48 %
-52 %
4.
od 915 900 Kč
40 %
-60 %
5.
od 746 790 Kč
25 %
-75 %
Hyundai Tucson Konkurence Nejlepší poměr
stoupavost (%) → / Cena (Kč) ↑
630 tis.712 tis.795 tis.877 tis.960 tis.25 %44 %63 %81 %100 %NEJLEPŠÍ POMĚR ↗Hyundai TucsonX-TrailKonaKugaASX

Stoupavost současné generace Hyundaie Tucson je 100%.

Srovnání s konkurencí

značkamodelstoupavostrozdíl stoupáníRozdíl v procentechcenadetail
HyundaiTucson100 %0 %- 0 %749 990KčDetail vozu
FordKuga40 %-60 %- 60 %915 900KčDetail vozu
NissanX-Trail57.7 %-42.3 %- 42 %959 990KčDetail vozu
HyundaiKona48 %-52 %- 52 %629 990KčDetail vozu
MitsubishiASX25 %-75 %- 75 %746 790KčDetail vozu

Veškeré parametry pak můžete srovnat mezi jednotlivými vozy ve srovnávači. Více o modelu Tucson se pak dozvíte na jeho modelové stránce, kde se kromě akčních nabídek můžete podívat i na aktuálně dostupné motorizace, statistiky prodávanosti, oblíbené barvy a mnoho dalšího.

0Porovnávač