NIO ET5 ve verzi 360kW 2023 je vůz střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 360 kW (490 koní) a točivým momentem 700 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 4 sekundy a maximální rychlost je 200 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 162,5 kW na tunu.
Baterie o kapacitě 73 kWh (netto) umožňuje dojezd až 456 km dle WLTP při kombinované spotřebě 18 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 4 790 mm, šířkou 1 960 mm a výškou 1 499 mm (rozvor 2 888 mm) patří do kategorie Střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 386 litrů. Pohotovostní hmotnost je 2 215 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 690 kg. Brzděný přívěs může vážit až 1 400 kg. Světlá výška 135 mm a průměr otáčení 11 m doplňují profil vozu.
Cena NIO ET5 360kW 2023 startuje na 1 235 000 Kč (přepočet z EUR, orientační).
| Název | 360kW 2023 |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 360 kW |
| Maximální rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 4 s |
| Série | ET5 (ETY) (od 04/23) |
| Začátek výroby | ETY |
| Začátek výroby modelu | ET5 Standard Range |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1499mm |
| Šířka | 2178mm |
| Délka | 4790mm |
| Rozvor | 2888 mm |
| Objem kufru | 386 / - l |
| Hmotnost | 2215 / 2690 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 135 |
| Kombinovaná | 18l/100km |
| Město | 16 l/100km |
| Mimo město | 16 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 456 km |
| Dojezd WLTP | 456 km |
| Dojezd město | 506 km |
| Kapacita baterie hrubá | 75 kWh |
| Kapacita baterie netto | 73 kWh |
| Hmotnost baterie | 535 kg |
| Technologie baterie | Lithium-železo-fosfát (LFP) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 80%: 30 min. (DC nabíjecí stanice 140,0 kW) |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 235 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1400 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |