Peugeot e-5008 ve verzi e-5008 325 GT Exclusive AWD je vůz střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 157 kW (213 koní) a točivým momentem 345 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci a pohon směřuje na přední nápravu. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 9 sekund a maximální rychlost je 170 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 69,5 kW na tunu.
Baterie o kapacitě 73 kWh (netto) umožňuje dojezd až 502 km dle WLTP při kombinované spotřebě 17 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě. Funkce V2L umožňuje napájet externí spotřebiče.
S délkou 4 791 mm, šířkou 1 895 mm a výškou 1 694 mm (rozvor 2 901 mm) patří do kategorie Střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 348 litrů a po sklopení zadních sedadel až 916 litrů. Pohotovostní hmotnost je 2 260 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 900 kg. Brzděný přívěs může vážit až 1 000 kg. Světlá výška 204 mm a průměr otáčení 11 m doplňují profil vozu.
Cena Peugeot e-5008 e-5008 325 GT Exclusive AWD startuje na 1 215 000 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 1. 3. 2026.
| Název | e-5008 325 GT Exclusive AWD |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 157 kW |
| Maximální rychlost | 170 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 9 s |
| Série | 5008 (K) (od 10/24) |
| Začátek výroby | K |
| Začátek výroby modelu | e-5008 210 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1694mm |
| Šířka | 2108mm |
| Délka | 4791mm |
| Rozvor | 2901 mm |
| Objem kufru | 348 / 916 l |
| Hmotnost | 2260 / 2900 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 204 |
| Přední nájezdový úhel | 18 |
| Zadní nájezdový úhel | 24 |
| Kombinovaná | 17l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 502 km |
| Dojezd WLTP | 502 km |
| Dojezd město | 634 km |
| Kapacita baterie hrubá | - |
| Kapacita baterie netto | 73 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 1395 min. (AC zásuvka 230V 1,8 kW), 290 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW); 80%: 30 min. (DC nabíjecí stanice 160,0 kW) |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 215 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1000 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |