Crashtest Euro NCAP
Testováno v roce 2025
Francouzská automobilka Peugeot nabízí celkem 24 modelů, namátkově třeba 2008, 3008, 5008, e-2008 nebo e-3008. e-5008 patří s délkou 4,791 metru k těm větším, šířka je pak 1,895 m, výška 1,694 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
e-5008 se vyrábí ve dvou různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z března 2026. Základní výbava Business startuje na 1 110 000 Kč, model je dostupný v 3 různých výbavách.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou e-5008 325 GT Exclusive AWD. e-5008 se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem předních kol, pokud požadujete pohon 4x4, je třeba se poohlédnout jinde – v podobné cenové relaci například italská automobilka Alfa Romeo nabízí Tonale s motorem 1.3 VGT MultiAir Plug-In 270 Q4 automat za 1 219 000 Kč.
V současné době je na Peugeot e-5008 k dispozici zvýhodněná cena od 1 070 000 Kč, což představuje úsporu 40 000 Kč (3 %) oproti běžné ceníkové ceně.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za e-5008 325 GT Exclusive AWD ve výbavě Business platili přibližně 12 541 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 289 920 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Peugeot e-5008 je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
U SUV vás jistě bude zajímat i objem kufru. Peugeot e-5008 disponuje objemem 348 litrů, resp. 916 litrů při sklopených zadních sedadlech. Za stejnou nebo nižší cenu toho nejvíce uvezete v těchto vozech: Tesla Model 3 (594 litrů), Mercedes-Benz T (520 litrů), Sportequipe Sportequipe 6 (486 litrů), Mitsubishi ASX (484 litrů) nebo Dongfeng Shine GS (474 litrů)
Značka Peugeot získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 6,4 z 10 a obsadila 34. místo z 39 značek.
Podle TÜV Reportu 2026 má značka Peugeot dlouhodobou průměrnou poruchovost 24,7 % (9. z 14 značek v žebříčku).
Peugeot od dubna 2026 nabízí sedmimístné E-5008 ve verzi Dual Motor s pohonem všech kol za zaváděcí cenu od 1 130 000 Kč (Allure). Verze Business stojí 1 160 000 Kč, GT 1 215 000 Kč. Oproti ceníku jde o zvýhodnění zhruba 200 000 Kč. Dual Motor nabízí celkový výkon 239 kW (325 k), baterii 73 kWh a dojezd 472 km WLTP. Cena zahrnuje pětiletou záruku a osmiletou záruku na baterii. Více v článku Peugeot E-3008 a E-5008 Dual Motor.
Norský youtuber Bjørn Nyland model otestoval celkem 4× v letech 2024 napříč 2 variantami a generacemi. Nejlepší naměřené hodnoty: při 90 km/h 179 Wh/km (dosah 402 km) (e-5008), při 120 km/h 248 Wh/km (dosah 290 km) (e-5008), 1000km challenge 10 h 35 min (průměr 94,5 km/h) (e-5008, 2024), špičkový výkon DC nabíjení 164 kW (77 kWh). Závorka u každé hodnoty uvádí konkrétní variantu a rok testu — výsledky novější generace se proto mohou výrazně lišit od starších verzí. Data pocházejí z jeho veřejné testovací databáze, která obsahuje měření za pevně kontrolovaných podmínek (ustálená rychlost, GPS verifikace, zaznamenaný stav baterie).
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 157 kW - 170 kW |
| Maximální rychlost | 170 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 9 - - s |
| Série | 5008 (K) (od 10/24) |
| Začátek výroby | K |
| Začátek výroby modelu | 5008 210 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1694mm |
| Šířka | 2108mm |
| Délka | 4791mm |
| Rozvor | 2901 mm |
| Objem kufru | 348 / 916 l |
| Hmotnost | 2260 - 2316/2900 - 2940 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 204 |
| Přední nájezdový úhel | 18 |
| Zadní nájezdový úhel | 24 |
| Kombinovaná | 17 - 18l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 502 - 669 km |
| Dojezd WLTP | 502 - 669 km |
| Dojezd město | 634 - 854 km |
| Kapacita baterie hrubá | - |
| Kapacita baterie netto | 73 - 96 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano (u části motorů) |
| AC nabíjecí kabel v balení | - |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 215 000 Kč - 1 437 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1000 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Testováno v roce 2025