Volkswagen ID. Every1 ve verzi Volkswagen ID. Every1 70 kW je mini automobil s elektrickým pohonem o výkonu 70 kW (95 koní). Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci.
Elektrický dojezd dle WLTP činí 250 km.
Cena Volkswagen ID. Every1 Volkswagen ID. Every1 70 kW startuje na 500 000 Kč.
| Název | Volkswagen ID. Every1 70 kW |
| Palivo | electric |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | - |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | () |
| Poháněná náprava | - |
| Výkon | 70 kW |
| Maximální rychlost | - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | - s |
| Série | - |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | - |
| Třída vozidla | Mini |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | -mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 3880mm |
| Rozvor | - mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | - / - Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 250 km |
| Dojezd WLTP | - |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | - |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | - |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | - |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | - |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | - |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | - |
| Typ vytápění | - |
| typ | Hatchback |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 500 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |