Nová generace Dacie Duster se začala prodávat i v Česku a nyní ji pořídíte za velmi dobrou cenu

,

Dacia představuje třetí generaci legendárního modelu Duster, který si od svého uvedení na trh v roce 2010 získal srdce více než 2,2 milionu zákazníků. Nový Duster navazuje na úspěch svých předchůdců a přichází s robustnějším designem, prostornějším interiérem, moderními technologiemi a hybridním pohonem, a to vše za zachování cenové dostupnosti, která je pro Dacii typická.

Robustní a dobrodružný design

Nový Duster se pyšní robustnějším a asertivnějším designem, který podtrhuje jeho dobrodružnou povahu. Přední a zadní nárazníky jsou vyrobeny z odolného materiálu Starkle®, který je recyklovatelný a nepotřebuje lak. Nové světlomety ve tvaru písmene Y dodávají vozu moderní a osobitý vzhled.

Více prostoru a komfortu pro všechny

Platforma CMF-B, na které je nový Duster postaven, přináší do interiéru více prostoru pro cestující i zavazadla. Zavazadlový prostor má objem 472 litrů (u 4x2), což je o 6 % více než u předchozí generace. K dispozici je také řada komfortních prvků, jako je například vyhřívaný volant, elektricky nastavitelná sedadla a parkovací kamera.

Moderní technologie pro snadné a bezpečné cestování

Nový Duster nabízí řadu moderních technologií, které usnadňují a zpříjemňují cestování. Nechybí 10,1palcová centrální dotyková obrazovka, digitální přístrojový štít, chytrý systém YouClip pro uchycení doplňků a řada asistenčních systémů řidiče, jako je například automatické nouzové brzdění a varování před opuštěním jízdního pruhu.

Hybridní pohon pro nižší spotřebu a emise

Nový Duster je k dispozici s hybridním pohonem E-Tech 140, který kombinuje benzínový motor a elektromotor. Hybridní pohon snižuje spotřebu paliva a emise CO2 až o 20 %.

Cenová dostupnost, která je pro Dacii typická

Nový Duster zůstává věrný filozofii značky Dacia a nabízí nejlepší poměr ceny a užitné hodnoty na trhu. Ceny začínají na 429 900 Kč.

Nový Duster je zkrátka autem, které uspokojí širokou škálu zákazníků a potvrdí pozici Dacie jako lídra v oblasti poměru ceny a užitné hodnoty.

Ať už hledáte prostorné a komfortní rodinné auto, robustní a dobrodružný vůz pro vaše outdoorové aktivity, nebo moderní a technologicky vybavený vůz za dostupnou cenu, nový Duster je pro vás to pravé.

0
Porovnávač
TOPlist