Alfa Romeo Junior Elettrica ve verzi Elettrica 280 TI je malé auto s elektrickým pohonem o výkonu 207 kW (280 koní) a točivým momentem 345 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci a pohon směřuje na přední nápravu. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 5 sekund a maximální rychlost je 200 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 122,6 kW na tunu.
Baterie o kapacitě 51 kWh (netto) umožňuje dojezd až 344 km dle WLTP při kombinované spotřebě 17 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 4 173 mm, šířkou 1 781 mm a výškou 1 505 mm (rozvor 2 557 mm) patří do kategorie Malé auto. Zavazadlový prostor nabízí 400 litrů. Pohotovostní hmotnost je 1 689 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 090 kg. Průměr otáčení činí 10 m.
Cena Alfa Romeo Junior Elettrica Elettrica 280 TI startuje na 1 105 000 Kč (přepočet z EUR, orientační).
| Název | Elettrica 280 TI |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 207 kW |
| Maximální rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 5 s |
| Série | Junior (966) Elettrica (od 06/24) |
| Začátek výroby | 966 |
| Začátek výroby modelu | Junior Elettrica 280 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1505mm |
| Šířka | 1981mm |
| Délka | 4173mm |
| Rozvor | 2557 mm |
| Objem kufru | 400 / - l |
| Hmotnost | 1689 / 2090 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 17l/100km |
| Město | 13 l/100km |
| Mimo město | 14 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 344 km |
| Dojezd WLTP | 344 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 54 kWh |
| Kapacita baterie netto | 51 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 1585 min. (AC zásuvka 230V 1,8 kW), 489 min. (AC 1-fázové wallbox/nabíjecí stanice 7,4 kW), 327 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW); 80%: 27 min. (DC nabíjecí stanice 100,0 kW) |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 105 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |