Alpine A390 ve verzi GT je suv s elektrickým pohonem o výkonu 295 kW (401 koní). Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 4,8 sekundy a maximální rychlost je 200 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 138,9 kW na tunu.
Baterie o kapacitě 89 kWh (brutto).
S délkou 4 615 mm, šířkou 1 885 mm a výškou 1 525 mm (rozvor 2 708 mm). Zavazadlový prostor nabízí 532 litrů. Pohotovostní hmotnost je 2 124 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 605 kg.
Cena Alpine A390 GT startuje na 1 700 000 Kč.
| Název | GT |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | - |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 295 kW |
| Maximální rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 4.8 s |
| Série | - |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | - |
| Třída vozidla | - |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1525mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 4615mm |
| Rozvor | 2708 mm |
| Objem kufru | 532 / - l |
| Hmotnost | 2124 / 2605 Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | - |
| Dojezd WLTP | 555 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 89 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | - |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | - |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | - |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | - |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | - |
| Typ vytápění | - |
| typ | suv |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 700 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |