BYD Sealion 7 ve verzi AWD je vůz vyšší střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 390 kW (530 koní) a točivým momentem 690 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 4 sekundy a maximální rychlost je 215 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 166,7 kW na tunu.
Baterie o kapacitě 82 kWh (brutto) umožňuje dojezd až 456 km dle WLTP při kombinované spotřebě 21 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě. Funkce V2L umožňuje napájet externí spotřebiče.
S délkou 4 830 mm, šířkou 1 925 mm a výškou 1 620 mm (rozvor 2 930 mm) patří do kategorie Vyšší střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 520 litrů. Pohotovostní hmotnost je 2 340 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 750 kg. Brzděný přívěs může vážit až 1 500 kg. Světlá výška 163 mm a průměr otáčení 11 m doplňují profil vozu.
Cena BYD Sealion 7 AWD startuje na 1 326 000 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 18. 2. 2026.
| Název | AWD |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 390 kW |
| Maximální rychlost | 215 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 4 s |
| Série | Sealion 7 (UK) (od 11/24) |
| Začátek výroby | UK |
| Začátek výroby modelu | Sealion 7 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1620mm |
| Šířka | 2189mm |
| Délka | 4830mm |
| Rozvor | 2930 mm |
| Objem kufru | 520 / - l |
| Hmotnost | 2340 / 2750 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 163 |
| Kombinovaná | 21l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 456 km |
| Dojezd WLTP | 456 km |
| Dojezd město | 600 km |
| Kapacita baterie hrubá | 82 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium-železo-fosfát (LFP) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 810 min. (AC 1-fázové wallbox/nabíjecí stanice 7,0 kW), 516 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW); 80%: 32 min. (DC nabíjecí stanice 150,0 kW) |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 326 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1500 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |