BYD Tang ve verzi Flagship AWD je vůz vyšší střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 380 kW (517 koní) a točivým momentem 680 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 4 sekundy a maximální rychlost je 190 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 144,5 kW na tunu.
Baterie o kapacitě 108 kWh (brutto) umožňuje dojezd až 530 km dle WLTP při kombinované spotřebě 24 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě. Funkce V2L umožňuje napájet externí spotřebiče.
S délkou 4 970 mm, šířkou 1 955 mm a výškou 1 745 mm (rozvor 2 820 mm) patří do kategorie Vyšší střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 235 litrů a po sklopení zadních sedadel až 940 litrů. Pohotovostní hmotnost je 2 630 kg při maximální přípustné hmotnosti 3 205 kg. Brzděný přívěs může vážit až 1 500 kg. Světlá výška 150 mm a průměr otáčení 11 m doplňují profil vozu.
Cena BYD Tang Flagship AWD startuje na 1 950 000 Kč (přepočet z EUR, orientační).
| Název | Flagship AWD |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 380 kW |
| Maximální rychlost | 190 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 4 s |
| Série | Tang (STE2) (od 07/24) |
| Začátek výroby | STE2 |
| Začátek výroby modelu | Tang |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1745mm |
| Šířka | 2130mm |
| Délka | 4970mm |
| Rozvor | 2820 mm |
| Objem kufru | 235 / 940 l |
| Hmotnost | 2630 / 3205 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 150 |
| Kombinovaná | 24l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 530 km |
| Dojezd WLTP | 530 km |
| Dojezd město | 682 km |
| Kapacita baterie hrubá | 108 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | 617 kg |
| Technologie baterie | Lithium-železo-fosfát (LFP) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 660 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW); 80%: 46 min. (DC nabíjecí stanice 170,0 kW) |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 950 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1500 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |