Dongfeng Huge v motorizaci 1.5T Hybrid Premium E2 je vůz střední třídy s benzínovou pohonnou jednotkou o výkonu 180 kW (245 koní) a točivým momentem 540 Nm. Motor o objemu 1,5 l a 4 válce (16 ventilů) s neurčeno dosahuje měrného výkonu 120 kW na litr objemu. Automatická převodovka má 7 stupňů a pohon směřuje na přední nápravu. Poměr výkonu k hmotnosti činí 106,1 kW na tunu (průměr kategorie: 111,2 kW/t).
Kombinovaná spotřeba dle WLTP činí 5 l/100 km. Nádrž pojme 52 litrů, což vystačí přibližně na 1040 km.
S délkou 4 720 mm, šířkou 1 910 mm a výškou 1 702 mm (rozvor 2 827 mm) patří do kategorie Střední třída. Pohotovostní hmotnost je 1 697 kg.
Cena Dongfeng Huge 1.5T Hybrid Premium E2 startuje na 936 000 Kč (přepočet z EUR, orientační).
| Název | 1.5T Hybrid Premium E2 |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | 1.5 l |
| Převodovka | a (7) |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 180 kW |
| Maximální rychlost | - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | - s |
| Série | Huge (od 08/25) |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | Huge 1.5T Hybrid |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1702mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 4720mm |
| Rozvor | 2827 mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | 1697 / - Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 5l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Typ paliva 2. pohonu | electricity |
| Kombinovaná 2. pohon | 5 l/100km |
| Město 2. pohon | - |
| Mimo město 2. pohon | - |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - g/km |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 936 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |