Crashtest Euro NCAP
Testováno v roce 2024
Čínská automobilka Leapmotor nabízí celkem 4 modely: B10, C10, A05 nebo T03. C10 patří s délkou 4,739 metru k těm větším, šířka je pak 1,9 m, výška 1,68 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
C10 se vyrábí ve čtyřech různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z dubna 2026. Základní výbava BEV Design startuje na 890 000 Kč, model je dostupný v 2 různých výbavách. Pokud preferujete benzínové motory, z nabízených motorizací budete nadšeni – C10 je totiž k dispozici pouze s agregáty spalující benzín. K zakoupení jsou ve výkonu 212 koní. Nejsilnější z nich (REEV) dosahuje maximální rychlosti 170 km/h a na stovku se dostane za 8 sekund.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou BEV. Vůz Leapmotor C10 lze sehnat jak ve variantě s pohonem zadních kol, tak i s pohonem všech kol. Ten se pojí s motorizací BEV Pro Max Design AWD a příplatek oproti nejlevnější dvoukolce je 200 tisíc Kč.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za BEV ve výbavě BEV Design platili přibližně 9 187 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 212 440 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Leapmotor C10 je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V dubnu 2026 bylo v ČR registrováno 21 kusů modelu Leapmotor C10. Podobný počet registrací měly Citroën Spacetourer (21 kusů), BMW i4 (21 kusů) nebo Lexus ES (21 kusů).
Za posledních 11 měsíců (od června 2025) bylo celkem registrováno 70 kusů. S rostoucím trendem registrací.
Norský youtuber Bjørn Nyland model otestoval celkem 3× v letech 2025 napříč 2 variantami a generacemi. Nejlepší naměřené hodnoty: při 90 km/h 121 Wh/km (dosah 504 km) (C10, 2025), při 120 km/h 240 Wh/km (dosah 269 km) (C10). Závorka u každé hodnoty uvádí konkrétní variantu a rok testu — výsledky novější generace se proto mohou výrazně lišit od starších verzí. Data pocházejí z jeho veřejné testovací databáze, která obsahuje měření za pevně kontrolovaných podmínek (ustálená rychlost, GPS verifikace, zaznamenaný stav baterie).
| Palivo | Elektřina Benzín |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | RWD |
| Výkon | 158 kW - 440 kW |
| Maximální rychlost | 170 - 190 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 4 - 8 s |
| Série | C10 (B11) (od 10/24) |
| Začátek výroby | B11 |
| Začátek výroby modelu | C10 BEV Pro |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1680mm |
| Šířka | 2140mm |
| Délka | 4739mm |
| Rozvor | 2825 mm |
| Objem kufru | 435 / - l |
| Hmotnost | 1950 - 2264/2410 - 2665 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 180 |
| Přední nájezdový úhel | 17 |
| Zadní nájezdový úhel | 23 |
| Stoupavost | 34 |
| Kombinovaná | 18 - 20l/100km |
| Město | 13 l/100km |
| Mimo město | 14 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 145 - 510 km |
| Dojezd WLTP | 145 - 510 km |
| Dojezd město | 569 - 722 km |
| Kapacita baterie hrubá | 28 - 81 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium-železo-fosfát (LFP) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano (u části motorů) |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 890 000 Kč - 1 090 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1500 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Leapmotor C10: Jak si vede malé SUV, které se pouští do Evropy?0Auto Plus
- Žádné zápory neuvedeny
Testováno v roce 2024