MG MGS5 EV ve verzi Long Range je vůz nižší střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 170 kW (231 koní) a točivým momentem 350 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci a pohon směřuje na zadní nápravu. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 6 sekund a maximální rychlost je 190 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 96,9 kW na tunu (průměr kategorie: 85,4 kW/t).
Baterie o kapacitě 62 kWh (netto) umožňuje dojezd až 480 km dle WLTP při kombinované spotřebě 15 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě. Funkce V2L umožňuje napájet externí spotřebiče.
S délkou 4 476 mm, šířkou 1 849 mm a výškou 1 621 mm (rozvor 2 730 mm) patří do kategorie Nižší střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 453 litrů. Pohotovostní hmotnost je 1 755 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 150 kg. Brzděný přívěs může vážit až 750 kg. Průměr otáčení činí 10 m.
Cena MG MGS5 EV Long Range startuje na 899 990 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 19. 1. 2026.
| Název | Long Range |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | RWD |
| Výkon | 170 kW |
| Maximální rychlost | 190 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 6 s |
| Série | MGS5 EV (ZS3E) (od 05/25) |
| Začátek výroby | ZS3E |
| Začátek výroby modelu | MGS5 EV Long Range |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1621mm |
| Šířka | 2094mm |
| Délka | 4476mm |
| Rozvor | 2730 mm |
| Objem kufru | 453 / - l |
| Hmotnost | 1755 / 2150 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 15l/100km |
| Město | 10 l/100km |
| Mimo město | 11 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 480 km |
| Dojezd WLTP | 480 km |
| Dojezd město | 682 km |
| Kapacita baterie hrubá | 64 kWh |
| Kapacita baterie netto | 62 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Nikl-kobalt-mangan (NCM) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 80%: 28 min. (DC nabíjecí stanice 139,0 kW) |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 899 990 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 750 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |