Nissan Ariya ve verzi Evolve Pack e-4ORCE je vůz střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 225 kW (306 koní) a točivým momentem 600 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 5 sekund a maximální rychlost je 200 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 99,6 kW na tunu (průměr kategorie: 108,4 kW/t).
Baterie o kapacitě 87 kWh (netto) umožňuje dojezd až 507 km dle WLTP při kombinované spotřebě 20 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 4 595 mm, šířkou 1 850 mm a výškou 1 650 mm (rozvor 2 775 mm) patří do kategorie Střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 415 litrů. Pohotovostní hmotnost je 2 259 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 655 kg. Brzděný přívěs může vážit až 1 500 kg. Světlá výška 178 mm a průměr otáčení 10 m doplňují profil vozu.
Cena Nissan Ariya Evolve Pack e-4ORCE startuje na 1 499 990 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 1. 1. 2025.
| Název | Evolve Pack e-4ORCE |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 225 kW |
| Maximální rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 5 s |
| Série | Ariya (FE0E) (od 09/22) |
| Začátek výroby | FE0E |
| Začátek výroby modelu | Ariya (87 kWh) |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1650mm |
| Šířka | 2172mm |
| Délka | 4595mm |
| Rozvor | 2775 mm |
| Objem kufru | 415 / - l |
| Hmotnost | 2259 / 2655 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 178 |
| Kombinovaná | 20l/100km |
| Město | 14 l/100km |
| Mimo město | 14 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 507 km |
| Dojezd WLTP | 507 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 90 kWh |
| Kapacita baterie netto | 87 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 2880 min. (AC zásuvka 230V 2,3 kW), 810 min. (AC 1-fázové wallbox/nabíjecí stanice 7,4 kW), 300 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 22,0 kW); 80%: 30 min. (DC nabíjecí stanice 130,0 kW) |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 499 990 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1500 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |